Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti ezt miért csináljátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ezt miért csináljátok? Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nagyon jóba vagyunk de vannak furi dolgok amiket szokott csinálni. Sokszor van hogy csak úgy elkezd simogatni, vagy a fejemet odahúzza az övéhez hogy összeérjen az orrunk. + nagyon sokszor ilyen szexxel kapcsolatos poénokat vagy megjegyzéseket tesz.

Ha valakire csak szimplán barátként gondoltok, akkor is csináltok ilyeneket?


17/L 19/F



2019. dec. 21. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Feszegeti a határaidat, többet akar barátságnál, nem pont kapcsolatot! :)
2019. dec. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak barátkozni akar veled.
2019. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan lány barátom akit mindíg ölelgettem, vele is így viccelődtem. Nem azért mert többet akartam volna, csak olyan volt mintha a nemlétező hugom lenne :) Beszélgetni meg viccelődni viszont úgy tudtam vele mint bármelyik barátommal.



De ez hogy oda huzza a fejed az övéhez az kicsit fura.

2019. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

A hímneműek csak olyanokkal barátkoznak, akit adott esetben meg is döngetnének. Nincs kivétel!

Én pl. kövér vagyok, ezért a legtöbb pasi szóba sem áll velem. Még munkahelyeken, ahol kollégák voltunk és valamennyire muszáj lett volna kommunikálni, ott is keresztülnéztek rajtam.

2019. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
4-es ez így igaz, én is csak olyan lánnyal tartom a kapcsolatot amit próbálok megszerezni amint látom hogy nincs rá esély minden kapcsolatot megszakítok. Aki meg eleve nem tetszik azt semmibe nézem
2019. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok nádszálkisasszony.

Köszi a válaszokat

2019. dec. 21. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
A fiúk nem hisznek a mesékben, így a férfi-nő barátságban sem. De ha belegondolsz, Evolúció bácsi nem is azért választotta külön a nemeket, hogy barátkozzanak egymással.
2019. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Hímneműként mondom: #4-esnél a pont.
2019. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg akar téged d-gni, elég naiv vagy, ha erre még nem jöttél rá.


Egyébként valószínűleg meg fog történni az aktus előbb-utóbb, mert ha nem tetszene a srác, gondolom nem tűrnéd a poénjait meg a dörgölőzéseit

2019. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!