Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókos sztorik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos sztorik?

Figyelt kérdés

És ez kb mikor volt?

Előre is köszi a válaszokat :)


2019. dec. 26. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Randiztunk másodszorra, hazavitt a srác utána. Nagyon sokáig búcsúzkodtunk a kocsiban, már éppen szálltam volna ki, mert mennem kellett, és akkor megtőrtént:) teljesen váratlanul ért, mert bár szerettem már volna, de abban a pillanatban pont nem számítottam rá. Úgyhogy béna is voltam, csak egy elég nyálas szájrapuszi féle lett. De szép emlék még úgy is, hogy már rég szakítottunk a sráccal, nem is voltunk sokáig együtt. 18 éves voltam akkor :)
2019. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nála voltunk, második randi után. Beszélgettünk, én épp nagyon mondtam valamit. Még vissza is kérdezett a srác, hogy kizökkentsen, de nem igen sikerült. :D úgyhogy miközben válaszoltam odahajolt, és megcsókolt. Így visszagondolva annyira nem is voltam béna, mint akkor éreztem. Most december elején történt.
2019. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Kis csoportos óvodás voltam. Azaz kB 4 éves. Volt egy nagyon vagány kislány, aki állandóan a fiúcskákkal lógott. Fogadtak, hogy senki nem meri megcsókolni. Én szájon pusziltam. Enyém lett az összes süti ebédnél.
2019. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ment a zöld 😀
2019. dec. 27. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
17 éves voltam, egy buliban (hát igen..XD), de nem voltunk berúgva, és nagyon tetszett nekem a fiú, meg mint utólag kiderült, én is neki. :)
2019. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 hónapja történt. A barátaimmal iszogattunk egy téren és ott jött el egy társaság. Páran ismerték őket, ezért megálltak, köszöntek és végül itt maradtak velünk. Én már eléggé be voltam csípve és megkapaszkodtam az egyik fiúban, aztán már öleltem és a kezét is fogtam. Elmentünk sétálni, hirtelen megállt, mélyen a szemembe nézett és megcsókolt. Azóta se keresett engem xd de azon az estén jól elvoltunk:D igazából nem bánom, hogy így történt az első csókom. Én élveztem, úgy vettem le, hogy a fiú is és szerintem ez a lényeg:) eleinte szomorú voltam, hogy egy idegen fiúval történt és azt is bántam, hogy részeg voltam az első csókom alatt, de mostmár nem izgat:)
2019. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Nyáron a 15dik születésnapomat ünnepeltük Lajosmizsen. 4en voltunk összesen, a barátnőm a pasija, én és a srác akivel csokoloztam először. Filmet néztünk és a srac ölébe feküdtem amikor vége lett a filmnek megcsokolt. Közben piát ittak én nem mert akkor másnapos voltam pont.
2019. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7dik voltam de ennek már 2 éve csak elfelejtettem kiirni.
2019. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy másik ilyennél már leírtam, de tessék :D


A nap kezdett nyugovóra térni, a madarak lassan abbahagyták a csiripelésüket, helyettük a tücskök dallamos ciripelését lehetett hallani. Már csak mi ketten voltunk a parkban. Barna, göndör haját úgy fújta az északi szél, mint a fa leveleit. Tett egy lépést felèm, piros orcával, mint akinek kicsípte a hideg szellő bőrét, majd lágyan egy forró csókot hintett puha, bársonyos ajkaimra. Az idő megàllt bennünk, csak egymásnak éltünk. Szemében boldogság csillogott, mit én adhattam meg neki.

2020. márc. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!