Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a lúzer bátyámmal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a lúzer bátyámmal? Bátyám 21 és még nem volt barátnője, se csók se semmi. Azért fura mert én 16 vagyok és van barátom. Hogyan segítsek neki a csajozásban?

Figyelt kérdés
16/L
2019. dec. 27. 21:08
1 2
 1/11 Nikii2019 ***** válasza:
100%

Attól nem "lúzer" valaki csak hogy a te szóhasználatod használjam mert 21 éves korára még nem volt barátja ill. barátnője.

Csak az igazira vár.

És csak hogy tudd 18 éves lány létemre még nekem sem volt senkim..

De hamarosan elérkezik az én időm is....

2019. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Nem a te dolgod, ne avatkozz bele.

Nagyon kényelmetlen szituk állhatnak elő ha elkezdesz kavarni, és akár még a ti jó kapcsolatotok is rámehet.

2019. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

És ettől lúzer a bátyád? Bőven ráér "csajozni" még ő is, te meg főleg. Nekem volt kapcsolatom 14-15 évesen és el is szúrtuk rendesen, mert egyikünk sem volt elég érett hozzá. És bánt, mert ha máshogy állunk hozzá, sokkal jobban is alakulhattak volna a dolgok és lehet még mindig együtt lenénk.

Szerintem nem jó ha az ember túl korán kezd bele a kapcsolatokba, mert csak csalódás lesz a vége meg veszekedés, szakítás, stb. Semmi jó nincs benne. Inkább találjon egy párt magának 25 évesen akivel boldog lesz, mint hogy 20 éves korára már 5 csajjal szakítson... Azt meg hogy ki mikortól érett rá csak ő tudja. Kívülről beleszólni végképp semmi értelme nincs.

2019. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
A leírtak alapján nem lesz valaki lúzer. Az ő dolga. Lehet hogy olyan jó párkapcsolata lesz kid idő múlva, amiről te csak álmodozni fogsz, míg te sorra ábrándulsz ki a csávókból a sorozatos sz*r párkapcsolatok miatt.
2019. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
52%
Kedves tőled, hogy segíteni akarsz neki. Jó a kapcsolatotok? Esetleg beszélhetnétek erről, mert semmiképp nem jó, ha elkezdesz a háta mögött kavarni vagy szervezkedni. Lehet okkal nincs senkije.:) 20/L
2019. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül élete ezen részét. Ha nem akar tőled segítséget, akkor még meg is utáltathatod magad vele.
2019. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Azért még hogy 21 évesen nem volt barátnője egyeltalán nem lúzer.Mindenkinek változó hogy mikor jön a nagy szerelem.Azért mert neked van barátod ez nem ok arra hogy azonnal kell neki is barátnő.Aranyos hogy akarsz a testvérednek segíteni.De ebben nem lehet ez az ő dolga.Hagyd rá majd úgy eljön az az idő amikor megtalálja a szerelem.😊
2019. dec. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miután elolvastam a kérdést, az fogalmazódott meg bennem hogy nem a bátyád hanem te vagy a lúzer. Rettegsz tőle hogy mások luzernek fognak tartani ha nincs senkid, ellenben a tesód pont leszarja az ilyen felületes embereket akiknek te meg akarsz felelni.
2019. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ühümm tehát én is egy lúzer lennék mert nem talált rám a szerelem 22 évesen? Nem mi tehetünk róla..szerelem nélkül pedig minek kezdjen valaki kapcsolatba? és ha a másik komolyabban gondolja te pedig hülyíted? ez nem játék..
2019. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rettenetesen zavarna és csalódást okoznak, ha a húgom lúzernek tartana, mert még nem volt párom.


A srácnak már önmagában a tény is sokkoló lehet, hogy te már nem vagy szűz (vagy nem sokáig...), ő még igen, te tapasztalták már, ő még nem, te valószínűleg kellesz valakinek, ő még mindig nem kellett eléggé senkinek... És 5 évvel idősebb nálad.


Egy kéretlen "segítség" után joggal lenne dühös, csalódott akár.


Fontos abba is belegondolni, hogy a fiúk alapból is később érnek, illetve az ismerkedési "piacon" a fiatal fiúk a legkevésbé kelendőek.

2019. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!