Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a párom jóban van a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés

Rossz érzés tölt el mikor beszélgetnek vagy épp mikor találkoznak. Párom két éve van jelen az életemben, viszont a barátaimmal olyan jóba vam mint ha gyerek koruk óta ismerné mindegyiket.

Az egyik legjobb barátomat mindíg hívja ha baj van, ha valami jó történik, ha segítség kell. Őt hívja ki ha megyünk valahov. Miért lehet ez?

Tudom, hogy örölni kéne h így kijönnek, de még is zavar. Hogy tudnék túl lenni ezen az egészen, hogy jó legyen a közérzetem. Mett mindóg mikor róla beszél vagy találkoznak akkor szar a kedvem nagyon. 😒 vélemény?



2019. dec. 28. 17:47
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy.
2019. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy te kétszeresen féltékeny vagy. Először is azért, mert jobban kijön a barátaiddal, mint te magad, másodszor pedig külön féltékeny vagy arra a srácra, akit mindig hív ha baj van. Ha megbízol a barátnődben, akkor örülj, hogy kedvelik őt. Gondolj bele, mennyivel rosszabb lenne, ha mindenki utálná.
2019. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14%
Mert úgy érzi h rá számíthat és bízik benne.A nőknek az kell aki biztonságot sugároz.Ez a ösztönös fészek rakó programjuk miatt.Nem vagyok látó meg médium de sanszos h össze kell jönniük karmikusan és te voltál ebben a kapocs.A te szerepedet úgy hívják h töltelék.Persze ez nem biztos de figyeltem meg sok ilyen történés.Van valami dolguk egymással ez biztos,sajnos az embereket az öntudatlan ösztön vezérli és szinte 100% a párkapcsolatban végzik ezek a találkozások,bár lehet teljesen más célból vagy okból hozza össze a sors őket.Most ennyi.
2019. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!