Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A friendzonebol lányként ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A friendzonebol lányként ki lehet kerülni?

Figyelt kérdés

Kb. október óta ismerem a srácot és mindig időközönként beszéltünk. Sokszor adott arra utaló jelet hogy bejövök neki, mindig ő keresett és szünet óta beszélünk szinte folyamatosan és először én raktam véletlenül fzbe egy olyan mondattal hogy 'de én itt vagyok neked barátnak' aztán par nap múlva matricákat küldtünk egymásnak és akkor küldött sziveseket is meg ilyen kétértelmű üzeneteket is írt és akkor tökre azthittem hogy na lehet most majd történni fog valami. De másnap közölte velem hogy épp fűz egy csajt akivel már volt szeptemberben is moziba, és valószínűleg most is odamennek majd, és azóta teljesen haveri a beszélgetés. És félek ebből már nem is tudok kikerülni, ráadásul lehet összejön azzal a csajjal és akkor még a barátságunknak is lőttek. Ezt csak én látom reménytelennek vagy a leírtak alapján is ez érződik?

Mindketten 17 évesek vagyunk


2020. jan. 5. 23:46
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem ha megmondod neki, hogy találkozni szeretnél kettesben, akkor abba belemenne. És ott személyesen elmondod neki, hogy mit is érzel iránta. Ha aztmondja, hogy már van egy lány, aki bejön neki, és alakul akkor sem szabad feladni. Bizonyits neki, hogy igen is neked szükséged van rá, és igy lennétek ti ketten tökéletesek.


17/F

2020. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gublug ***** válasza:
100%

A fo kerdesre valaszolok:

Youtubeon vannak ilyen vidik.

"Getting out of friendzone"

2020. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Találkozz vele... A személyes találkozó sokkal jobb mert jobban megismered meg mond el mit érzel de nyilván nem az elején mert a fiúnak is kell egy kis idő mire leesik neki az egész. De a lényeg a személyes találkozó meg az amit az #1-es írt.
2020. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17/F még a hármas voltam
2020. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!