Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy szimpatikus lány, mindketten egy városban lakunk, de személyesen nem ismerjük egymást, csak követjük egymást instagramon, meg pár képemet like-olte(miután én az övét). Mivel indíthatok? Mit írjak neki, hogy ne legyen creepy? Eddig csak élőben ismerkedtem, de ott úgy jöttek a dolgok egymás után, online ismerkedésben teljesen tanácstalan vagyok.

2020. jan. 7. 02:12
 1/7 anonim válasza:
100%

Te mire gondoltál, mit írnál (ha tudod)? Van akármi amit szívesen írtál volna neki de mégis meggondoltad magad valamiért (gondolom ezért tetted fel itt ezt a kérdést)?


Ez creepy lenne? Lehet nem. Tegyél egy próbát. Lehet ő is ugyanolyan cipőben jár mint te. Akár.

2020. jan. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, volt olyan, amit csak a fejemben gondoltam át, de nem írtam le. Igazából ő is szereti a természetet, szeret túrázni és futni is, meg szépen fest.
2020. jan. 7. 03:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tesz ki kepet mondjuk storyba, akkor irhatnal ra, peldaul ha kiteszi egy festmenyet, megdicserheted. Onnantol pedig kezdhetsz ezzel kapcsolatban feltenni plusz kerdeseket, aztan ha ugy latod, hogy vevo a beszelgetesre es sinen van a dolog, johet a tobbi tema is.
2020. jan. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Elozo vagyok, ez termeszetesen mas kepekkel is mehet, nyilvan akkor fel kell talalnod, hogy mivel kezdj, viszont semmikepp se a kinezetevel kapcsolatban irj! Legalabbis nekem elsore az "sok" lenne, viszont ha barmi massal kezd el igy random beszelgetni valaki, annak orulok, szerintem sokkal jobb, mintha ram irt volna, hogy "szia, ismerkedunk?"

19/L

2020. jan. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 batmandark válasza:
Ne gondold túl! Írj rá, hogy pl tetszett az új képe amit kirakott azt heló. A többit megoldod. Beszélgess vele hívd el randira ismerd meg stb. De ne parázz rá, hogy mit írj neki. Ugyan olyan ember mint te, valszeg ugyan ezt gondolja ha szimpatikus vagy neki, mint most te "Vajon írjak, vagy ír majd ő?" Légy magabiztos ;)
2020. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
"Szia bébi! Van kedved ismerkedni? Jó a bulád."
2020. jan. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, ugyanazt írd neki, mintha odamennél hozzá előben, ha kedvel valamennyire vagy szimpi vagy sínen vagytok és találkozhattok.
2020. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!