Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak neki még esélyt, szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki még esélyt, szerintetek még működhet?

Figyelt kérdés

Négyszer találkoztam egy fiúval,de ez a négy alkalom az első kivételével eléggé tartalmas és hosszú volt,egész délután pl,szóval hosszú időre találkoztunk.

A második találkozónál meg is csókolt.Most nagyon úgy néz ki,hogy járunk,már a barátaimmal is szerveztünk közös programot mert őket is megismerte az egyik alkalommal és jól kijöttek(az egyik alkalom egy házibuli volt).Ez a közös program most szombaton lesz.

Viszont én nem érzem azt,hogy szerelmes lennék belé,viszont rendkívül figyelmes,kedves és tisztelettudó,ami nagyon jól esik és élvezem a figyelmét és úgy érzem szeret is,de nem csak erről kéne szólnia egy kapcsolatnak.Egyszerűen még úgy érzem,hogy nem ismerem annyira vagy nem is tudom,nem tudom mit csináljak.

17 éves vagyok és február végén lesz a 18.szülinapom,egyik alkalommal(nyilván nem az első randin😂) majdnem le is feküdtünk de mondtam,hogy szűz vagyok és meg szeretném várni a 18-at,ráadásul ilyen hamar amúgy sem engedtem volna neki.Azt mondta,semmi probléma,megvárja.

Ti honnan tudtátok egy kapcsolat elején,hogy szeretitek a párotokat vagy szerelmesek vagytok belé?Őszintén nem tudom mit csináljak,ha szakítanák vele lehet,hogy egy nagyon jó kapcsolatot(vagy ne is nevezzük még akkor ezt kapcsolatnak,mert nem igazán van még múltunk)eldobnék,viszont ha meg benne maradok félek,hogy boldogtalan leszek és eldobom a lehetőségét annak,hogy találkozzak egy olyannal akibe azonnal beleszeretek és szívből szeretem.

(A felnőtt parkapcsolatok kategóriába tettem ezt a kérdést mert ő mar felnőtt,igen tudom én nem vagyok😂)

17/L 21/F



2020. jan. 8. 19:30
 1/5 nadina1900 válasza:
100%

Szerintem pár randit még megér a dolog. Viszont rendes,hogy megértett és nem dobott el,tehát nem azért kellesz valószínű csak neki. Legalábbis gondolom nem erre megy.

Ha kicsit még megismeritek egymást abba nincs semmi. Lehet nálad nehezebben alakul ki a szeretet,szerelem. Ami nem feltétlenül baj,mert megfontoltabban cselekszel és nem 2 perc után elragad a rózsaszín köd.


Szerintem hajrá,aztán majd lesz ami lesz. Ha meg később se pl 1 hónap útán se érzed akkor hagyjad. Bár addigra ki tudja,az is lehet,hogy kialkul több.

2020. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
A 18 csak egy szám, butaság várni, vsizonmt Ő nagyon rendes fiú, hogy várt rád, én nem vártam volna. egy igazi kapcsolatnak alapja a szex.Viszont még par talit megerhet a dolog. Szexben viszont te erzed h testileg es ellkileg felkeszultel e mar ra ;)
2020. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelenlegi paromba en sem voltam szerelmes igy elso latasra, bennem ugy volt, hogy par het/honap alatt alakult ki. Most leszunk egy eve egyutt.
2020. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szerelemnek van hogy föbb hónap is kell,hogy kialakuljon.Vonzódsz hozzá?Jól érzed magad vele?Bízol benne?Tudsz vele beszélgetni bármiről?Ha ezek mind megvannak nyugodtan adj még esélyt pár randinak minimum.
2020. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerelemhez szerintem is több hónap kell, de ha tényleg tetszik akkor már most is kell hogy kis érzelmeket táplálj iránta. Ha igazán bejön akkor nem jut eszedbe az hogy később talán találsz jobbat. Ha ez felmerül benned akkor az azt jelenti, hogy nem tud teljesen boldoggá tenni. Én csupán három napja vagyok együtt a barátommal és természetesen nem vagyok még belé szerelmes. De már most nagyon szeretjük egymást, ezt meg is mondjuk egymásnak, idővel pedig tudom h el fog mélyülni. Szerintem adj még neki esélyt aztán majd a szíved dönt ;)

16/L

2020. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!