Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MoneTaliMonolisAmo kérdése:

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
Na szóval, a helyzet az, hogy tegnap, odamentem a lányhoz, aki tetszik, buszon leültem mellé, bár igaz, keveset beszéltünk, de amikor megkérdeztem tőle, hogy nem e zavarom, akkor elfordult és mosolygott, és mondta, hogy nem. Én úgyhiszem, tetszhetek neki, nekem nagyon tetszik, és tényleg, meglepett, ő kedves volt, meg normális is. Zavarba voltam, mivel én félénk vagyok, ő hát, nemtudom mennyire ez, de valószínüleg zavarba volt ő is, korábban is láttam, korábban is nézett, ezért mentem oda hozzá tegnap, ma sajnos nem sikerült vele találkoznom, pedig 1 iskolába járunk, de majd hétfőn, 6 órám lesz, akkor odamegyek hozzá személyesen (Megtaláltam interneten, de nem akarok interneten ismerkedni, mert az nem az én módszerem). Igaz, tudom mi legyen a következő lépés, de kíváncsi vagyok a válaszotokra, én 18 éves vagyok. A kérdést, két ok miatt írtam ki: 1. Annak reményében, hogy ő esetleg látja, bár ez tényleg meglepne, másnap jönne egy privát :D "Te vagy az?" Áh, dehogyis, nem lesz ilyen, 2. ok pedig, mivel ez a helyzet itt van, és én izgulós vagyok, tényleg nemtudom, hogy pontosan mit is csináljak, félek kicsit, ő az a lány, aki annyira de tetszik nekem, hogy ez az érzés, bőven lekörözi az ezelőtt lévő érzéseimet.
2020. jan. 10. 16:34
 1/2 Gyuri1945 ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy következő alkalommal is leülnék hozzá beszélgetni. Elkélném az elérhetőségét valamelyik közösségi oldalon, hogy utána is tudjak beszélgetni vele és megjegyezném neki mielőtt leszáll/leszállok, hogy elmehetnénk valahova együtt. Kis gondolkodási időt kell neki hagyni és 1-2 nap múlva ráírni, hogy jutott-e valamire azzal kapcsolatban, hogy hova menne szívesen.
2020. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyuri1945, Köszönöm szépen, nagyon jó ötleteket adtál. :) Hát, tanácsod szerint fogok eljárni, köszi mégegyszer, jóéjszakát, kaptál zöld kezet is, az oldalon. :)
2020. jan. 11. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!