Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjek fel egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel egy olyan csajt aki jobb nalam kulsoleg?

Figyelt kérdés
fiuk, ha van itt olyan, aki egy nala sokkal jobb csajt felszedett (kulsore gondolok) ti hogyan csinaltatok? Kene egy kis biztatas, van egy lany az osztalyomban aki nagyon tetszik es a kapcsolatunk is jo, de most kezdtunk el tobbet beszelgetni, kene a biztatas. Nem mondom hogy nagyon csunya lennek, de mondjuk o 10-bol egy nagyon eros 9-es (bar kinek mi, sok ismerosom szerint lenne nala eselyem) en meg szerintem csak egy 10/7-es vagyok, most a belsot nem vesszuk figyelembe. Tanacsok? :)
2020. jan. 13. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Én a gimi elején nagyon gázul néztem ki, elkezdtem sportolni, rendesen táplálkozni és 2-3 éven belül lett az első barátnőm. Nyilván a sportot nem hagytam abba, azóta eltelt 10 év és olyan gyönyörű és intelligens barátnőim voltak, akik előtt sorban álltak a pasik. Csupán azért mert tettem az egészségemért. 10 évvel ezelőtt el sem tudtam volna képzelni, hogy egyszer egy ilyen lány mint akármelyik exem velem összejönne.

Szóval nekem az egészség vált be. :)


25/F

2020. jan. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Én lányként írok.

Magabiztosság! A legfontosabb. Légy bátor, ne gondold magad kevesebbnek. Ha jó a viszonyotok, ne félj elhívni valahova. Ha értelmes, kedves lányról van szó (már pedig biztos az, ha tetszik) nagyon is értékelni fogja a merészségedet és őszinteségedet.

Szóval a tippem annyi, hogy hagyd az agyalást, a pontokat. Tartsd vele a jó viszonyt, légy udvarias, érdeklődj felelőle sokat. A lányok szeretik, ha beszélhetnek. Légy vicces, bókolj neki. Kezeld nőként. Tudasd a szándékaidat már az elején apró jelekkel, hogy ne ragadj friendzoneban.

Hajrá, hívd el valahova!:)

2020. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Hívd el valami olyan programra, amit már régóta tervezgetett, vagy csak te mesélj lelkesen valamiről, ami nagyon érdekel. Ha mázlid van, akkor bekapja a horgot és ő ajánlja fel, hogy elmehetnétek.
2020. jan. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

Az első és legfontosabb, hogy told a vakert, nonstop. Ha sokat beszélsz és érdekes dolgokról, egyfajta pszichológiai mechanizmus megfogja kedveltetni a személyed a buksijában.

A második, hogy légy tájékozott minden témában, légy érdekes, művelt. Ajánlom, hogy olvass sokat, de ha nem engedi az időd akkor olvass el egy-két híresebb könyv tömörített változatát és nézd meg mellé az unalmas belőlük készült filmeket. Ez utóbbi nyilván nem azért kell, hogy lenyűgözd, hanem, hogy egy kicsit bővebb legyen a szókincsed, és több érdekes dolgot tudj meg a filmekből/könyvekből, amivel letudod nyűgözni.

Tudd meg a zenei ízlését, a kedvenc filmkaraktereit, a márkáját, üdítőjét, kávéját, ételét. Persze ne úgy konkrétan rá kérdezel, mert az taszító, szép lassan derítsd ki.

Használd az ő szavajárásait, ha a volt-ot 'vót'-nak ejti te is úgy ejtsd, bármennyire vicces.

Beszélgess vele, érdeklődj iránta, s hanyagolt a szia mizu semmi kombinációt. Nem baj ha kicsit színezed a történeteid, a sztorijaid, csak figyelj arra, hogy ne derüljön ki sose az, hogy kamuztál valamiről, mert a nők utálják a kamus embereket. Szóval olyat hazudj, egy távoli barátról, aki nem létezik, hogy ne derüljön ki a baráti társaságod között, hogy nincs is olyan spanod. Meg ne túlozz, ne mondd, hogy egyszer átugratta BMX-szel a Dunát, mert az feltűnő és kellően unalmas.

Szóval ahogy írtam érdeklődj iránta, beszélgess vele, de ne túlzottan sokat, beszélgess vele mondjuk a sulin kívül még kettő órahosszát és utána lépj le, bármennyire is nehéz, mondd azt, hogy edzeni mész ( és tényleg menj el, futni vagy bármi kitisztítja az agyat és könnyebben fogsz tudni gondolkodni).

S a legfontosabb, el kell döntened, hogy komoly kapcsolatot akarsz, vagy csak megakarod húzni.

Személy szerint azt javaslom, hogy elsőnek húzd meg, majd utána ne keresd kicsit, aztán mondjuk rá két hétre kezdjetek el megint dumálni és jöjjetek össze, így kiderül,hogy neked hiányzik-e vagy csak skalpot akartál szerezni, illetve ő hogy áll hozzá.


Én annó ezekhez hasonlóan szedtem fel, egy 10/ erős 9-es modell csajt. Úgy, hogy nem is ismertük egymást, csak el kezdtünk a neten beszélgetni (akkor még volt ask.fm xd) és ott kezdtem neki aranyos, kedves dolgokat írni, de ma már erre az insta is tökéletesen jó, ha kérdezős dolgot dob ki a csaj vagy ilyesmi. De ha nem akkor meg szimplán élőben. Szóval a lényeg, hogy én egy gyenge 6-os voltam, kissé túlsúlyos, pattanásos alkarral. Viszont amikor találkoztunk az egy buliban történt, az első 5 perc után smároltunk, aztán megvolt a szex. Rá két hét után ráírtam, és összejöttünk egy másik buliban és rövid ideig, de jártunk 2 hónap. Azért buliban szedtem fel, mert nekem nem volt merszem, kis beszari voltam, csak így mertem vele kommunikálni pár Jäger után :D Mondjuk a szakításnál csúnyán a földbe tiporta a lelkem, de csak erősebb lettem általa. 23F

2020. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat! :)

Meg az lenne a kerdesem, hogy ti lanyok belemennetek egy osztalytarssal valo kapcsolatba? Tudom vannak hatranyok, elonyok de igy altalaban, nektek tetszene?

2020. jan. 14. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Abból kiindulva, hogy a crushom mondjuk havernak be se jön így elég relatív hogy kinek mi a legjobb.

Másik ismerősöm nagy szerelme meg egy átlag könnyűvérű csaj kb, akit bárki meg izélhet rajta kívül szóval xd

2022. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!