Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Volt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt és nagyon bejön nekem. Ő viszont nem akar többet tőlem barátságnál. Mit csinálják? Van rá esély, hogy idővel ő is többet akar majd tőlem? Akinek van tapasztalata ebben a témában írjon!

2020. jan. 15. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsen tapasztalatom. De józan paraszti ésszel te is rájössz, hogy 50-50% esélyed van. Vagy igen, vagy nem.
2020. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs esély
2020. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Friendzoned forever.
2020. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem fogadd el, ne görcsölj ilyen helyzetekben. Lehet, hogy neki teljesen más az ízlése.Viszont ha már egyszer próbálkoztál,akkir szerintem többször ne próbálkozz (ugyan annál a lánynál), mert utána már simán kihasználhat, vagy csak azért összejön veled, hogy legyen éppen együtt valakivel. Ehez hozzá kell szoknod.
2020. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elnezest, miert is lett törölve a valaszom? Kedves kerdezo! Kerdeztel, es en tokeletesen elfogadhato, temaba illo tanacsot kaptam, melyben egyetlen tragar kifejezes sem szerepelt. Kerem, indokold meg, miert torolted. Talan mert nehez elfogadni az igazsagot? Mert ahelyett, hogy korulirtam volna, konkret tanacsot adtam a jelenlegi es a jovoben is elofordulo hasonlo helyzetekre?

Nem volt jogod jelenteni a valaszomat, es ezt te is jol tudod. Azonban, kedves kerdezo, sajnalattal kell kozolnom veled, hogy nem is szamitottam masra.

(Csalodott sohaj)

(El)

2020. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem én töröltem a válaszod és senkit nem pontoztam le. Mindenkinek van véleménye, ezt tiszteletben is tartom.
2020. jan. 16. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!