Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szemezgetünk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szemezgetünk, de nem lép, és én meg félénk vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor látom a perifériás látásomból,hogy engem néz, amint visszamézek , lenéz a földre,utána vissza rám, és mosolyog is, egyébként együtt járunk ilyen csoportos külön órákra is, ott is szemezgetünk. Nem értek még egy dolog,az pedig az, hogy bejelöltem facebookon ,vissza sem igazolt (2 nap után kitöröltem a jelölést) utána az egyik osztálytársam is bejelölte ,hogy megnézzük, őt vissza igazolja -e, de őt sem . ő egyébként 12.-es , én pedig 10.



16/L



2020. jan. 18. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és beszélgess vele.
2020. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!