Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lekaptam a csaj, meg idő kell?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekaptam a csaj, meg idő kell?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy csajszival beszélgetek egy hónapja. Voltunk párszor kint,mekizni, cukrászda, stb...

Lekaptam a csajt. O neki még korai volt, vagyis hirtelen ezt a választ kaptam. Azóta erről a napról nem beszéltünk(amúgy csak egy pár napja történt)

Azóta ugyan úgy chatelunk, O meg cukibb és kedvesebb mint volt. A kérdés hogy ezt mire véljem? És hogy szerintetek várjak, hogy most O próbáljon kezdeményezni vagy mi legyen?


2020. jan. 18. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "lekaptam"? Ha csak dugni akarsz, akkor ne keverd témát a romantikával. Van, akinek hosszabb idő kell, hogy eljusson az ágyig. És? Mi olyan sürgős? Elmegy a vonatod?
2020. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2020. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A lekaptam gondolom csókot jelent. Ha ennyi idő után még nem akarja, akkor hagyd a pcsába az egészet. Én úgy gondolom, hogy ha az első randin nincs csók, akkor abból úgyse lesz semmi.
2020. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok

sztem egy hónap után már azért bele lehet menni egy csókba:D vgy csag friendzoneba rakott

vagy erőszakosan kaptad le vagy nem hagyta magát?

2020. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

18eves a csajszi én 20

És a lekaptam az egy csókot jelent.

3hete beszélünk és nem csak dugás miatt szeretném,bele vagyok zugva a csajba.

Válogatós vagyok nők terén. Inkább lány barátaim vannak ők azt mondták, hogy várjak nem akarja elhamarkodott.

De a kérdés adott meg mindig. Megvarjam az én csokom után hogy ő is tegyen valamit, vagy mit tudok kezdeni az egésszel?

2020. jan. 20. 10:33
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 és hozzászóló


Nem voltam erőszakos. Megvárta míg odahajolok,de neki még hamar volt.

2020. jan. 20. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!