Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha van egy kis pocakom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha van egy kis pocakom? 16/F

Figyelt kérdés

Alapvetően vékony testalkatú voltam de mostanában felszedtem pár kilót és ez a hasamon is meglátszik(egyébként az is közrejátszik hogy rosszul oszlik el rajtam a zsír). Persze nagyon messze állok attól hogy kövér legyek de van egy pici felesleg rajtam. Anyám szerint gáz hogy ennyi idősen már van, viszont engem nem izgat a dolog. Amúgy nem sportolok semmit.

Szóval szerintetek ez gáz vagy nem?


2020. jan. 19. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna :3


56/F

2020. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Úgy érted vékony vagy, de hasad lóg?
2020. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Skinny fat vagy


Én ha hizok, az szerencsére a labamra, hatamra is megy.


188cm vagyok 90kg

2020. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem izgat az szerintem gáz, mert szerintem később sem fog ha nagyobb lesz. Meg lehet te nem látod olyan nagynak mint amilyen valójában, hallgas inkább anyukádra.
2020. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mekkora a kicsi, és mihez képest szedtél fel pár kg-t.
2020. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!