Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek megkérdezni a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek megkérdezni a lányt hogy lesz e a barátnőm, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki régóta tetszik nekem. A mai napon azt mondta, hogy van egy olyan érzése, hogy nem sokára lesz barátja. Elég sokat beszélgetek vele, és jóban is vagyunk. Van egy olyan megérzésem, hogy rám gondolt. Nekem is tetszik a lány meg minden. Mit tegyek? Mit mondjak neki?

2020. jan. 20. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd el a randira.
2020. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Fiúként te vagy a 15-16 éves Bella?
2020. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Ja, elsőnek igaza van. Elhívod randira, randi végén elmondod, hogy jól érezted magad vele, reméled hogy ő is és hogy szeretnéd ha lenne folytatás. Majd megcsókolod. Ha nem engedi, nem te leszel a barátja, ha igen, te leszel a barátja.


Vagy ha ilyen töketlen vagy adj kontaktot, majd én "felszedem", de csak ha jól néz ki.


Ne blfszoskodjatok már...

2020. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem-nem.
2020. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen történt, de én elmondom hogy jöttem össze a nagy szerelmemmel. Nem mondta hogy randi lesz, csak úgy elhívott. Én persze igent mondtam mert nagyon tetszett. Már nem is emlékszem hogy hová mentünk, csak hogy a végén megkérdezte hogy ezt veheti egy randinak. Én persze nem hittem a fülemnek, de örültem neki.

Bárhogyis csinálod előbb utóbb rá kell kérdezni.

2020. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Meg ne kérdezd így ezt egyszerre :D Találkozzatok párszor, aztán ha látod ,hogy jól megy , folytassátok. Előbb utóbb kialakul
2020. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5.vagyok. Úgy értem hogy a randira kell rákérdezni :) . De előttem is jót írtak. Mindegy melyik megoldást választod. Ha elhívod kialakul magától.
2020. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem növessz golyókat hivd el randizni és a végén kérdezd meg
2020. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!