Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anorexiás fiúnak van esélye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anorexiás fiúnak van esélye párt találni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkinek van esélye. Minden lány egy esély. Csak menj oda, próbáld meg, vesztenivalód nincs. Az anorexia pedig nem egy jó dolog, barátnőtől eltekintve is lehet kéne azon változtatni...

19L

2020. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Anno én is anorexiás voltam, mégis bejöttem egy csajnak...
2020. jan. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha a gyógyulás útjára lépsz, biztosan. Nekem pl nem a külső lenne a lényeg, hanem hogy meg akarj gyógyulni, lelkileg legyél nagyjából rendben.
2020. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
És megis lepontoznak xd
2020. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom miért kell lepontozni egyébként xd az anorexia egy betegség, amiből ki kell gyógyulni, nem egyéb. Én depressziós vagyok, alvászavarom van, szorongok, néha dühroham is rámtör. Én is tudom hogy ez is egy betegség. És nem várom el senkitől, hogy úgy tudjon velem normális kapcsolatot fenntartani, hogy nem akarok, vagy nem próbálok meggyógyulni. Mert tudom hogy egy beteg emberrel nagyon nehéz, ha még a legmélyén van.
2020. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!