Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljen meg a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljen meg a barátommal, hogy nem szégyen az ha magamnak fizetek valamit, hogy ne kezdjen el veszekedni?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy én anyukámmal nőttem fel és ő mindig azt nevelte belém nagyon erősen,hogy ne hagyjam semelyik fiúnak,hogy a tenyerén hordozzon,de tiszteljen persze.A barátom meg ugyanúgy az anyukájával nőtt fel belé viszont azt nevelték,hogy egy lányt hordozzon a tenyerén,kezelje hercegnőként stb. És ebből adódik,hogy még egy szendvicset sem enged kifizetni és elkezd velem a kasszánál veszekedni(!),hogy tegyem el a tárcám és hadd fizessen.Arról hogy külön fizessünk vagy én fizetem az övét,arról hallani sem akar szégyennek tartja.


Most lehet nem tűnik nagy problémának,de én ilyen nevelést kaptam és ezt is látom anyukámnál és a nevelőapámnál.Vagy nevelőapám fizet vagy anyukám vagy ketten együtt. 16/L 16/F



2020. jan. 25. 08:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz kategória a tini párkapcsolatokba akartam kiírni.
2020. jan. 25. 08:33
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Majd idősödtök és megtudjátok értelmesen kommunikálni a nézeteltéréseiteket. Addig láthatóan hiába csinálsz bármit, fogadd el, hogy ő ilyen.

Egyébként nem tudom, hogy miért az merül fel benned először, hogy ide írj ki kérdést, ahelyett, hogy leülnétek 4 szemközt megbeszélni ezt.

2020. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én próbáltam megbeszélni ezt vele,de elkezdett velem veszekedni és nem érti meg,hogy nekem ez kellemetlen.
2020. jan. 25. 09:11
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Ez a baj veletek lányokkal! Ha én elhívok egy lányt, igenis ragaszkodom hozzá, hogy én fizessek. De nektek még ez sem jó. Egyszerűen nevetséges. Mindenbe képesek vagytok belekötni. Ezért undorodom már a randiktól. Tiltakozzatok csak meg sztrájkoljatok.
2020. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: együtt kell kompromisszumokat hoznotok, esetleg dobd fel, hogy egyszer ő fizet, egyszer te és akkor mindenki boldog, mert mindketten érvényesültök. A neveltetés meg nem egy olyan dolog ilyen téren, hogy mindenáron ragaszkodni kell hozzá, ha törik, ha szakad.
2020. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Marcell000 ***** válasza:
89%
#4 Ez mind szép és jó, de ha már egy ideje találkoztok (pld 3. találkozó után) és azt mondja, hogy fizet ő saját magának is, ne csak te fizess mindent, akkor szerintem illik tiszteletben tartani a kérését. Tekintve, hogy nem eltartót keres, hanem barátot(értsd párt).
2020. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek jöhetnek még :)
2020. jan. 25. 19:37
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy 1 éve és 4 hónapja vagyunk együtt
2020. jan. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!