Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működni fog ez a barátság? El...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működni fog ez a barátság? El fog múlni amit irántam érzett?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kb 2 hónapja ismerjük egymást. Találkoztunk néhányszor, de nem történt semmi, ezért barátok lettünk. Később bevallotta, hogy ő igazából többet akart/akar tőlem. Miután elmondta, hogy többet akart, én elmondtam, hogy részemről ez csak barátság. Minden nap beszélünk és sokszor elég személyes témákról. El fogja felejteni így amit irántam érzett? Hosszú távon is működni fog ez a barátság?

2020. jan. 28. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja, felejtsétek el egymást
2020. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem igazán van fiú és lány között barátság. Ezzel max azt akarja elérni, hogy hátha idővel belé szeretsz, ami lehet nincs is kizárva, csak, nehogy úgy járj, hogy már neki nem fogsz olyan szinten bejönni és akkor majd szomorkodsz :D már csak ezért sincs barátság látod.. egyikőtök mindig többet fog érezni egy picivel, minél jobban megismered a másikat, megnevettet, sok időt töltesz vele/ beszélgetsz vele megkedveled beleszeretsz :D ez így megy.. kivéve ha te is meleg vagy meg ő is xd de azt meg nem hiszem
2020. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még reménykedik.

Ez nem fog működni.

2020. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két kérdéssel feljebb megtalálod, írj neki privátot!
2020. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!