Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nagyon taszító ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon taszító ha egy fiú sovány és nincs rajta izom?

Figyelt kérdés
Ez kizáró ok?

2020. jan. 31. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nem ha nagyon jo a belső és szép az arcod
2020. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem biztos hogy kizáró ok, de nekem nagyon nem jön be :/
2020. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
fiú vagyok de ha lány lennék körberöhögnélek
2020. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem jön be, tehat igen, mert eleve nem tudnék úgy gondolni rá. De van olyan lany ismerősöm aki vekony pasival jar, es lattam már nagyon vekony hazas ferfiakat is.
2020. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
96%
Rengeteg baratnom van aki a vekony fiukat szereti. Mindenkinek mas az izlese.
2020. jan. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Semmi nem az alkattól függ.A lényeg,hogy a stílusod iljen a testalkatodhoz.
2020. febr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az taszít, ha kimondottan izmos. Nekem a normál, vagy vékonyabb testalkatúak jönnek be
2020. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos. A vékony fiúk általában jobb beszélgetőpartnerek (értelmesebbek és kedvesének) mivel többnyire alacsonyabb az önbecsülésük, és kompenzálni szeretnék a külsejüket.
2020. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Konditerem? Saját testsúlyos otthoni edzés? Ezek nem játszanak? Bár fiú vagyok de szinte biztos, hogy a lányok többségénél előny ha nem olyan tested van mint egy 10 évesnek
2020. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!