Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mik a legfontosabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mik a legfontosabb belső tulajdonságok egy lányban?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok! :)

2020. febr. 3. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Legyen őszinte, sose próbáljon zsarolni!


40/F

2020. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%
Ne akarjon irányítani vagy uralkodni felettem mert akkor repül egy pillanat alatt. Legyen humora, de tudjon komoly is lenni, viselkedjen a korának megfelelően es ne legyen r***nc.
2020. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Egészség, autonómia, ambíció.


25/F

2020. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Őszinteség az számomra mindennél fontosabb, utána jöhet a poénos, cuki személyiség, egy kis komolysággal fűszerezve. :)

Kérdező ha szeretnél nyugodtan megismerhetsz részemről. :)


22/f

2020. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Törődő, elfogadó, HŰSÉGES, őszinte, nem mutogatja magát, bújós, akár visszafogott... Ha valaki magára ismer, a recepciós pultnál jelentkezzen nálam! :(

19F

2020. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jókedvű, nem depressziós, értelmes, szeretnivaló, megbízható, nem nyálas, nem betegesen féltékeny, szeret izgalmas dolgokat csinálni nem egész nap otthon ül.

Ha netán akadna itt ilyen lány nyugodtan írhat :p 17/f

2020. febr. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, pedig egy "depis" (visszahúzódó) érzékeny féltékeny kiscsaj is jó lehet ;) Ezt csak előző válaszához, nem sértés meg ilyenek, csak mivel én is eléggé visszahúzódó és féltékeny vagyok, gondoltam leírom hogy én nekem pluszba tetszenek is az ilyen tulajdonságok, mivel ilyen vagyok sok bántást kapok, tudjátok hogy nem mindenki van az ilyen dolgok ellen. Ha én például megszeretnék egy lányt aki otthon ül sokat mint én és féltékeny, tuti kirángatnám sétálni, otthon is lennénk sokat hogy az a "magányos" összebújós rész is meglegyen, a féltékenység meg irtó aranyos, amikor van aki aggódik érted :) Muszáj voltam leírni, mert a sajátomból ez kimaradt, és ha valaki válasza alapján hozzá tudok tenni valamit, akkor szívesen válaszolok még a kérdésre :P

Egyébként én is szívesen megismernék valakit aki ismeri még a hűséget és őszinteséget.. :)

2020. febr. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Figyelmes, enyhén gyerekes, mosolygós és életvidám, bújós, és mondjon rólam cuki dolgokat :D De egyébként ez nagyon emberfüggő.

15/F

2020. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Számomra mindenképpen elengedhetetlen a kölcsönös tisztelet illetve megbízhatóság. Szerintem előnyös tulajdonság még ha komoly alapjáraton de képes elengedni magát.


16/F

2020. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!