Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tilt le, ha egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilt le, ha egyszer szimplán meg is írhatná hogy hagyjam békén?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk 3-4 napot, majd letiltott.


Persze, az emberi idiotizmus határtalan, de nem lenne egyszerűbb csak kimondani a dolgokat?


2020. febr. 6. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem tudhatjuk. Nem mondtál neki semmi olyat, ami miatt oka lett volna lett volna letiltani? Van aki nem szereti ezeket leírni, mert akkor lehet még magyarázkodnia is kellene, ezért inkább letilt Mást nem nagyon tudok elképzelni.
2020. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Én beszéltem olyan emberrel, aki 2 üzenet után leírta, hogy ne haragudjak, de ő nem szeretne tovább beszélgetni.

Olyan is volt aki pár nap beszélgetés után a semmiből letiltott.


Mindkettővel eléred a célod, de szerintem az első megoldás sokkal normálisabb és mindenkinek azt kellene használnia. Persze ha megkérsz valakit hogy hagyjon békén de ő tovább zaklat akkor nyilván tiltani kell, de én sem értem sokszor, hogy miért nem lehet csak megírni, hogy bocsi, de nem vagyok kíváncsi rád.


A találkozásnál ugyan ez van, állandóan a még nem tudom, majd meglátom, most nem érek rá, majd később stb. És ezzel mindketten csak húzzuk az egészet, mert ha most nem ér rá én nyilván megkérdezem később hogy akkor alkalmas-e. Ahelyett hogy leírná hogy nem akar találkozni, és akkor nem húznánk egymás idejét azzal hogy oda-vissza tologatjuk a dolgot :D


De hát azt hiszem sosem fogjuk megérteni az ilyen embereket, valahogy könnyebb nekik ha nem kommunikálnak, csak utalgatnak és várják hogy a másik majd kapcsol :D

2020. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy része kerüli a kínos beszélgetéseket és helyzeteket, és "önvédelemből" inkább menekülőre fogja - ami az online világban a megmagyarázhatatlan tiltás és az ún. ghosting.


Nem azt mondom, hogy ez jó dolog, de emberi. Sajnos ez van, el kell fogadni, hogy nem mindenki kezeli jól a konfliktus-helyzeteket, és főleg amikor még igazából arc nélküli egy kapcsolat, könnyebben lép le, minthogy magyarázkodjon.


Most így visszagondolva, megvallom őszintén, hogy én is csináltam már, de mindezt úgy, hogy esküszöm akkor még csak nem is volt tudatos. Semmiképpen sem akartam megbántani az illetőt, csak sokat írt, egy ideig válaszoltam, de röviden, mert próbáltam éreztetni, hogy túl sok. Nem vette észre, én meg - igen, ez az én hibám - nem mondtam ki, de elkezdtem nem mindig válaszolni, nem azonnal visszaírni, stb. Szépen lassan így elkopott a kapcsolat, mert egy idő után ő sem keresett már.

2020. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!