Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen szeretnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen szeretnétek házasodni és gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Kérlek, hogy írj kort és nemet!

2020. febr. 6. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Hiába írom le, hogy hány évesen szeretnék, ha úgyis máshogy tervezi az élet. :D

18/F

2020. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek az előzővel! :D


18/L

2020. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Szintén egyetértek az előző kommentelőkkel. Na meg, engem a házasság nem igazán érdekel... az csak jog, egy darab papír és szimbolikus jelentés. Ha a két fél között gond van, nem a házasságban van a gond, hanem a két fél között. Talán, ha lenne valaki, akit szeretek, örülnél, ha megkérné a kezemet, de akkor a felhajtást nem csapnék, hogy templom, habos-babos ruha és vendégsereg. Nem vagyok vallásos, a templomokat egyenesen utálom (ezoterikus vagyok), így nálam ez a része felejtős. A gyerek pedig olyan, amire nem tudok válaszolni. Talán szeretnék, talán nem. Felelőtlenül nem vállalok gyereket, és ez nem attól függ, hogy jó vagy nem jó munkám van 23 évesen. Fejben meg kell érnem, fel kell nőnöm a feladathoz, és ott a munka, megfelelő körülmények, hogy aztán jöhessen Nataniel Alexander vagy Lira Pandora. És nem, nem feltűnési viszketegségem van, szimplán mindig is a különlegesebb nevek tetszettek. Az anyakönyveztethető nevek között találtam, nem én találtam ki.


Röviden: nem tudok számokat írni. Ha tudnék is, a fejben érés egy dolog, és megint más, hogy ezekhez kell valaki, a párom, aki szerintem már az anyja hasában menekülőre fogta, mert Isteni sugallatot kapott, hogy én leszek az igazi.


18/L

2020. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 October15 ***** válasza:
47%

Soha semmilyen körülmények között. :D


-Nem akarok gyereket mert a genetikám eléggé bullshit.. ne terjesszük a recesszív génjeimet. :D + Tudom magamról hogy nem jövök ki jól a kisgyerekekkel [tinikkel pl már igen] úgyhogy nem sok sanszot adnék a dolognak.

-Az előző pontból fakadóan feleséggel sem igen számolok. Nyilván nem kizárt de nem szerepel a terveim között.


28F

2020. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 October15 ***** válasza:
43%
Kiegészítés: A bullshit genetika alatt nem GYK-s sírást kell érteni hanem örökletes szembetegségeket [meg még ki tudja mit]. :D
2020. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Még csak 16.l vagyok, szóval még van időm ezen gondolkodni, de mindkettőt az után, hogy egy stabil kapcsolatban vagyok, már hosszabb ideje.

Illetve házasságot csak összeköltözés után, akár egy évvel, hogy valóban tudjuk, milyen együtt élni.

2020. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem szeretnék házasodni abból csak a baj van :D

Gyereket meg akkor fogok vállalni amikor véletlen becsúszik

17/F

2020. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Pár évvel azután szeretnék házasodni, hogy befejezem az egyetemet. Kb 25-26 évesen. 29-30 évesen szeretnék már gyereket.

21L

2020. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Nem akarok se házasságot, se gyereket.

19/L

2020. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Egyiket sem. 18/F
2020. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!