Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet találni ilyen lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet találni ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Nos hol vannak ilyen lányok akik az ideáljaim lennének kűlsőre? Szép hosszú fenékig érő haj, nagyon gyönyörű és aranyos szem/arc meg ami mellékes, hogy jó alakja legyen. Korosztály ügyileg úgy vettem észre, hogy mekem a 15-20 közöttiek jönnek be általában! Bár van 1-2, 14 éves aki tetszik. Meg 1-2 20 év feletti is! Csak úgy írok, hogy nem vagyok felszínes. Mert a belsőt jobban preferálom! Csak szívesen beszélgetnék és jó lenne ismerni ilyen szép lányokat. Mert izgalmas lenne. De sajnos nem is nagyon látok ilyeneket, mert észak keletten szinte nincsennek is ilyen lányok nagyon! Viszont megkérdezem, hogy ezek közűl mennyi a normális lány és mennyire nehéz felszedni egy ilyet. Mert ha esetleg találnék egy ilyen jó csajt, aki belsőre is megfelel nekem. Beválallnám, dehát valószínűleg ki nem!

18/F



2020. febr. 7. 18:06
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
94%

"mennyire nehéz felszedni egy ilyet?"


Isten gyere le. Ne kezeld már őket külön fajként azért, mert más egy picit a külsejük, vagy mert neked bejönnek. Az pedig, hogy kit mennyire nehéz felszedni, abszolút ember függő. Erre nincs általánosítás. Vagy bejössz neki és megfogod, vagy nem. Próbálkozni kell és meglátod.

2020. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy bevállalnád.....ha kellenél is bármelyiknek :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Úgy látom, hogy még mindig defektes vagy.

2020. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 October15 ***** válasza:
78%
Ebből egyedül az ennyire hosszú haj az ami ritka. Mocsok nehéz + retek irritáló jó állapotban tartani. De most hogy így mondod szerintem ma láttam vagy 3-at. :D [Debrecen] Szóval azért csak-csak akadnak.
2020. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!