Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomul rám ez a csaj vagy én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul rám ez a csaj vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Diákmunkán ismertem meg és van pasija,emiatt nekem tabu a csaj.

Pár szót váltottunk a melóban is,illetve a városban egyszer összefutottunk és villamoson beszélgettünk végig.

Azt tudom hogy nem jó a kapcsolata a párjával,sokat beszélt róla.

Párján van jó pár kiló felesleg és ilyeneket mondogatott hogy szerinte a vékony/sportos testalkatúak igényesebbek mint a kövérebbek.

Utána beszéltem neki arról hogy el akarok járni futni,erre az volt a válasza,hogy akkor még jobban fogsz kinézni.

Koliban élek és azt is megkérdezte tőlem hogy feljöhetne e sütni hozzám,mert nagyon szeretne nekem valami sütit csinálni,utána még el is hívott hogy vásárolhatnánk valamit.

Igazából alig ismerem még a csajt és fura nekem ez a helyzet.



Szerintetek nyomul rám vagy barátkozni akar?


2020. febr. 9. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nxomul.
2020. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
100%
Hát azért elég rendesen kirakta a zöld jelzést. :D
2020. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kicsit nyomul :D
2020. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha neked nem kell, én szívesen elfogadom :P
2020. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Stark2000 ***** válasza:
Eléggé nyomul. :D
2020. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha amúgy benne lennél a buliban akkor zavard el a másik csávót aztán sok boldogságot
2020. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, hogy alakult azóta?
2021. szept. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!