Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akivel alakulóba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel alakulóban van a kapcsolatom. Többi lent?

Figyelt kérdés

Találkoztunk már pár alkalommal, elvileg kölcsönös a szimpátia.

Viszont már többször is - most is - olyan szöveggel posztolt instára, amely szöveggel a hiányt fejezte ki.

Nem tudom, hogy mire írhatta ezt. Szerintetek az normális dolog, ha én megkérdezem, hogy érez-e még valamit a volt párja iránt?



2020. febr. 9. 20:15
 1/4 B25 ***** válasza:

Te tudod hogy vagytok e már olyan viszonyban hogy erre így nyíltan rákérdezhetsz e vagy sem. Szerintem csak próbálj óvatosan érdeklődni hogy eddig milyen tapasztalatai vannak, jó vagy rossz kapcsolatok pl. Szép fokozatosan aztán majd kiderül hogy mit érez. Kommunikáció!!!

20L

2020. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most már egy jó ideje beszélgetünk, viszont eddig még nem kérdeztem, hogy mi a helyzet a korábbival, de most úgy érzem, hogy nem bírom ki, hogy ne kérdezzek rá. Mivan, ha nem is az ex, hanem egy másik van a képben és nem Én?

Bonyolult lények ezek a Nők, viszont félek, hogy egy ezt így kerek perec megkérdezem chaten, hogy vonzódik-e még hozzá, akkor félek, hogy mindent elrontok.

2020. febr. 9. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Bonyolultak tényleg, úgyhogy én azt ajánlom inkább személyesen beszélj vele erről.. Úgy látod a reakcióját, látod ha ezt nem kellett volna megkérdezned, és ki is tudod egyből engesztelni, ha tényleg elrontanád.
2020. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem biztos, hogy szerelmi ügyekre érti az idézetet.Lehet ,hogy csak egyedül van a mindennapokban. Én azt tanácsolnám kérdezz rá, hogy minden rendben van e vele mostanában.
2020. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!