Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van átmenet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van átmenet?

Figyelt kérdés

Van az a két alternatíva, hogy a lányok vagy a "jófiúkra" vagy a "rosszfiúkra" buknak. Én azt vettem észre magamon, hogy valahol a kettő között helyezkedik el az ideálom. Szóval ne legyen az a tipik jófiú, legyen vad, magabiztos, határozott, de ne legyen bunkó, amennyire lehet mutassa ki az érzéseit, és legyen őszinte.

Szerintetek van olyan fiú aki ha nem is teljesen, de nagyjából ilyen? Olyan aranyközépút? Tudom hogy kicsit sok elvárás egyszerre, nem is ragaszkodom mindhez, csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire nehéz ilyen embert találni.



2020. febr. 9. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. Én is ilyen vagyok. A rosszfiú nem egyenlő a mindenkivel bunkózós személyiséggel. Azok a mostani pussyboy-ok. Persze én sem vagyok a legkedvesebb a legtöbbször, de ez nálam alaptermészet.
2020. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van, de kicsit tényleg nehéz megtalálni azt, aki számodra az aranyközéputat képviseli. (nekem sikerült, csak túl öreg hozzám szóval sírok 😂)
2020. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akit te keresel azt hívják átlagosnak. Ők az úgynevezett "unalmas" banda akik amúgy jofejek, de a naiv kislányoknak nem ez kell. Tisztelet a kivételnek
2020. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani, bár én még hasonlóval nem találkoztam, de jó tudni hogy van remény 😅 Persze, a rosszfiú nem egyenlő a bunkóval, csak azért írtam így, mert sokan egy kalap alá veszik őket. Hogy aki vadabb természet az már nem is lehet jófej.
2020. febr. 9. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van csak nehéz megtalálni, és elsőre nem jön át minden tulajdonsága. Pl

Én egy világi szemétláda vagyok olykor , de ugyan akkor rendes barâtságos ember vagyok,

De ahogy mondtam , aki ismer az tudja ha szemétláda vagyok hogy rendes is tudok lenni, de aki nem ismer annyira az csak az egyik oldalam látta és valaki szemétnek tart valaki meg kisangyalnak

2020. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt aláírom, rólam is nagyon sokszor mást hisznek az emberek. De leginkább a viselkedésem attól függ, hogy kivel beszélgetek.
2020. febr. 9. 23:38
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányok szerintem 90%-a arra a vicc kategóriás "rosszfiúra " bukik aki pont alkalmatlan normális kapcsolatra , és a csaj meg arra vágyik hogy csak vele legyen jófej és mindenkivel legyen bunkó. De komolyan, nem a lányokkal van bajom csak pont ezzel a felfogással, valahol én is a kettő között vagyok tehát, közel sem vagyok egy világi jófiú, nem is vagyok visszahúzódó meg félős se semmi, de közben eszembe se jutna át billenni a ló túl oldalára és mindenkivel szemét lenni vagy az ego-m növelni azzal hogy valakinek tök ok nélkül beszólogatok vagy ilyesmi. Amúgy ha gondolod írj rám privibe, legalább ez témának jó lenne egy jó hangú beszélgetéshez :D. Ja, amit akartam írni hogy ettől függetlenül nem az a típus vagyok aki "senkinek nem kell" meg nem vagyok kamu "depis" meg semmi, csak szimplán vannak olyan lányok akiknek csak akkor jönnék be ha full megjátszanám magam és valami szánalmas gyökérnek adnám elő magam akiket a való életben pont hogy kerülök hogy ne ragadjanak magukkal.
2020. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!