Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok le ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok le ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Van egy kiscsaj, aki szerelmes belém, én pedig nem.


Egyszer elmentem vele sétálni, de csak azért, mert nagyon erőltette.


Nem járunk egy suliba, csak a lány osztálytársa az en osztálytársammal jár.


Az osztálytársam barátnője elmondta nekem, hogy írt egy blogot rólam, amit már 132 vagy hányan olvastak.


Annak az oldalnak a linkjét akarja nekem holnap elküldeni.


Ami azért is gáz, mert valentin napkor a szerelmes párok szoktak ajándékot adni egymásnak, de mi nem vagyunk egy pár.


Próbáltam már szépen lekoptatni, hogy nem írtam neki vissza meg ilyenek, de nem vette a lapot.

Kitaláltam már egy történetet is, csak hogy hagyjon békén, de ugyanúgy jön utánam.

(A törtenet az volt, hogy azért nem akarok vele összejönni, mert nem állok készen egy kapcsolatra, mivel az előző barátnőm pofára ejtett.)


Hogy reagáljak, ha holnap elküldi a linket vagy megmutatja az oldalt?



2020. febr. 13. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén mondd meg neki, hogy barátként tudsz csak rá tekinteni és azt is, hogy nem hiszed, hogy ebből valaha is több lesz.
2020. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy még barátként se tudok rá tekinteni.
2020. febr. 13. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépen nem érti meg,akkor mondd el durvábban,határozotabban.
2020. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!