Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a szituáci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a szituációval?

Figyelt kérdés
A barátom anyukája műkörmözik,de mondhatni feketén szóval csak ismerőseinek.A barátom mondta,hogy menjek el az anyukájához ,nos elmentem. Alapból rosszul éreztem magam , mivel én műkörmöt szerettem volna ő pedig elkezdte szülőiesen mondani, hogy ne az legyen mert iskolába az nem való szerinte. Nekem nincs nagy szám szóval beleegyeztem ,most van az hogy újra mennem kéne de én nem szeretnék hozza mert nem is annyira szép a munkája és még irányít is mivel nem ismeretlen vagyok úgymond. Anyukám pedig egy tök jó profi körmöshöz jár én is oda szeretnék,de segítsetek hogy mit mondjak a barátom anyukájának , hogy ne bántsam meg !

2020. febr. 13. 21:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy segít e de 16l vagyok
2020. febr. 13. 21:36
 2/2 anonim válasza:
Szerintem anyukáddal ülj le beszélni erről, hátha ő tud tanácsot adni, illetve a barátoddal is beszélhetnél, hogy te ki szeretnél próbálni más körmösöket is!
2020. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!