Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már többször is találkoztam. Többször is volt olyan helyzet, hogy elköszönéskor hosszas szemezés után csak elmosolyodtam, és nem mertem megcsókolni őt.

Nekem ez lenne az első, viszont neki volt már egy kapcsolata.

Nem merek akkor lépni, csak elpirulok és a szemeiről is elnézek zavaromban.

Hogyan kéne csinálni? Nem merek lépni, nem tudom hogy kell. Tippek?



2020. febr. 14. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen, elhatározod, hogy bátor leszel, a szemébe nézel, közelebb hajolsz és megcsókolod. ;) Azzal pedig, hogy neked ez lesz az első, próbálj meg nem foglalkozni. Gondolj arra, hogy lehet a lány azt hiszi, nem szeretnéd megcsókolni.

Volt egy fiú akivel néha találkoztunk. Jól elvoltunk, beszélgettünk. én azt hittem barátkozni akar. Voltak félreérthető mondatai, de nem csinált semmit, ezért eszembe sem jutott, hogy ő többet szeretne. A végén kiderült, hogy mégis, csak nem mert lépni. Még a kezemet sem merte megfogni, nemhogy megcsókolni. Ha nem szeretnél ilyen helyzetbe kerülni, javaslom lépj valamit. :)

Esetleg először, ha bátortalan vagy, adj csak egy puszit az arcára és csak utána próbáld megcsókolni. Sok sikert! :D

2020. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.

Adtam már neki puszit az arcára, ölelés, kézfogás stb., viszont az az én problémám, hogy nem tudom hogyan kéne megcsókolni őt. Értem én, hogy közel hajolok, elfordítom a fejem stb., de utána egyszerűen fogalmam sincs tapasztalat hiányában, hogy mit kéne csinálni. Megpuszilom az alsó ajkát, vagy mégis hogy? Kicsit cringe az egész

2020. febr. 15. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor először csak egy puszit adj a szájára. Aztán ismételd meg ezt még egyszer, csak most hosszabb ideig tartsd az ajkad az övén. Innen már menni fog, ne aggódj. Ha látja a lány, hogy bátortalan vagy majd "segíteni" fog folytatni. A lényeg, hogy ne görcsölj nagyon, és engedd el magad. Ne aggódj, ha elsőre nem is lesz tökéletes, bele fogtok jönni. ;)
2020. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sima szájra puszi vagy az alsó vagy felső ajakra? :D
2020. febr. 15. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Először sima szájra puszi, utána mehet az alsó vagy a felső ajkára, de az már hosszabb legyen. ;) És csak finoman, puhán. :)
2020. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként hány évesek vagytok?
2020. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na megvolt a puszi? : )
2020. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!