Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás hízás miatt: ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás hízás miatt: ti hogyan tudtatok továbblépni?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem, azt mondja, azért, mert nagyon meghíztam és zavarja. Sajnos tényleg elhíztam, 54-ről 67 kilóra híztam, mióta összejöttünk.


Mással is volt ilyen? Hogyan tudtatok továbblépni? Motivált egy ilyen szakítás a fogyásra? Vagy csak még jobban meghíztatok?


Sajnos és egyelőre az utóbbi vagyok, és a szakítás óta csak eszem...


16/L



2020. febr. 14. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Mindenki itt szidta szerencsétlen schubert norbit közbe tökéletesen igaza van. A kérdező lány elhízott ezért elhagyta a barátja , miért kellett Norbinak neki esni?
2020. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha emiatt szakított veled akkor nem vesztettél vele semmit. Ezt meg lehetett volna beszélni is, de ez a srác részéről (az első valaszoloval egyetemben) szánalmas.
2020. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
#2 arra nem gondoltál, hogy lehet hiába kért, de nem tett semmit. Hanem otthon ült, lustalkodott, és csak zabalt?
2020. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
#1: Azért, mert aki egy 67 (!!) kilós nőt elhagy azért, mert kövér (??), az vagy hazudott, vagy beteges testképzavara van.
2020. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez csak egy ostoba indok volt a részéről nem azért hagyott ott szerintem
2020. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Ugye nem gondolja komolyan senki, hogy holmi tinikapcsolat majd az aranylakodalomig fog tartani, vagy igen? Ha sovány lennél, akkor se. Édes mindegy.


Amúgy egyáltalán nem vagy kövér, csak nőies, ahogy kell, de ha nem akarunk polkorrektkedni, akkor mondjuk ki: egy tinifiú, aki megtippelem, 180-hoz 55 kiló ebben a korban, nem könnyen dolgozza fel azt, amikor a haverjai azzal ugratják, hogy a csaja darabra nagyobb nála.

2020. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Jobb is hogy elhagyott.
2020. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne, hogy hogyan híztál ennyit.
2020. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Engem is érdekelne a hízás, és nem kötekedésképp hanem tényleg mert nem tudok hízni, sőt az utóbbi időben rengeteget eszem és konkrétan FOGYOK fiú létemre ami gáz.

Szóval most el mondom az őszinte véleményem a szakításotokról. Alapvetően egy kapcsolatban az a normális ha mindkét félnek tetszik a másik fél kinézete és személyisége is(igenis mindkettő fontos) ha őt zavarja a hízás és az alakod már nem tetszik így neki, ne várja el senki hogy veled maradjon amikor nem szeretne. Természetesen megértem hogy ez fáj, nekem is fájna (bár az a 67 kg inkább attól függ milyen magas vagy) viszont meg kell értened hogy egy kapcsolat kettőn áll, és ha neki már így nem tetszel külsőre akkor nem fog veled maradni hiába szeretet ide vagy oda, azt nem csak egy lánytól lehet megkapni.

2020. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En orulnek ha a baratnom ennyit hizna :) 18f
2020. febr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!