Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Mr.men nevű felhasználó kérdése:

Tovább lépés tippek?

Már egy éve hogy szakított velem a csaj. Mindenféle kamu indokot mondott majd a barátnőjétől tudtam meg hogy félt a szextől. 2 évet voltunk együtt. Még egy év után is sokszor eszembe jut. Kinek hogy sikerült tovább lépni?

18/f

Keress kérdéseket hasonló témában: szakítás

febr. 15. 00:31  Privát üzenet  

A válaszok
:DDD mivel nem a mi csajunk volt, nem tudjuk

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 15. 18:17 Privát üzenet

Sajnos nincs konkrét technika. Le kell zárnotok. Nem tudom hogy történtek az utolsó beszélgetéseitek, de talán az lenne a legjobb, ha még egyszer utoljára leülnétek normálisan beszélni, és elbúcsúznátok egymástól. Utána pedig már csak idő kérdése. Szerezz sok jó és igaz barátot, próbálj meg valami új hobbit keresni, amivel le tudod foglalni magad, és nem rá gondolsz. Ezek sablonos szövegek, de most én is ebben szenvedek:/

16/L

# 2/2Időpont febr. 17. 19:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi legyen a következő lépés?
Nemtudunk most sem találkozni és hát igazábol sztem az a baj tul lusták vagyunk most is lehet csak 3 hetente latnank egymast esetleg 4 . én mar azon gondolkoztam hogy befejezem...
Hizokúrázó nő vagyok, hol találok okyan pasit akinek bejonnek a Molett nők? Hizashoz valakinek tippek?
Kollégium mellett ismerkedés iskolán kívüli fiúkkal? Tippek?
Meddig lehet el menni? Mi a következő lépés?
Tippek dámajátékhoz?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!