Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tovább lépés tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.men kérdése:

Tovább lépés tippek?

Figyelt kérdés

Már egy éve hogy szakított velem a csaj. Mindenféle kamu indokot mondott majd a barátnőjétől tudtam meg hogy félt a szextől. 2 évet voltunk együtt. Még egy év után is sokszor eszembe jut. Kinek hogy sikerült tovább lépni?


18/f



2020. febr. 15. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
:DDD mivel nem a mi csajunk volt, nem tudjuk
2020. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sajnos nincs konkrét technika. Le kell zárnotok. Nem tudom hogy történtek az utolsó beszélgetéseitek, de talán az lenne a legjobb, ha még egyszer utoljára leülnétek normálisan beszélni, és elbúcsúznátok egymástól. Utána pedig már csak idő kérdése. Szerezz sok jó és igaz barátot, próbálj meg valami új hobbit keresni, amivel le tudod foglalni magad, és nem rá gondolsz. Ezek sablonos szövegek, de most én is ebben szenvedek:/

16/L

2020. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!