Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a fiú-lány barátságról? Talán meg kéne tenni?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves lány vagyok. Évek óta a legjobb barátom egy fiú, sosem volt köztünk semmi több. Mindent tudunk egymásról, még a legcikisebb dolgokat is. Egyik nap a baráti körrel iszogattunk, és amikor kettesben voltunk akkor volt egy intimebb pillanatunk minden előzmény nélkül, megérintett és közeledett felém, csók lett volna a vége, de megijedtem így ott hagytam, akkor közöltem vele, hogy barátok vagyunk és ilyet ne csináljunk. De meg akartam tenni. Azután hónapokkal később ismét majdnem megtörtént, és meg is tettem volna de az eszem nem engedte. Tudom, hogy nem vettem figyelembe az ő érveit, de nem ellenkezdtem a közeledéskor, csak az utolsó pillanatban. Nem érzek iránta semmit...de mégis van köztünk valami intimitás.

2020. febr. 15. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt neked kell eldöntened hogy mit akarsz.....
2020. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
attól félek, hogy azért próbálkozott mert a szemében könnyen kapható vagyok...bár eléggé tisztel
2020. febr. 15. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak tönkreteszitek a barátságot. Maradjatok józanok inkább.
2020. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Csak ilyen fiúval érdemes belemenni egy intim kapcsolatba: aki már évek óta ismer, akivel teljesen őszinte a kapcsolatod. Csak azt nem értem, miért gondolod, hogy azt hiszi, könnyen kapható vagy, főleg, ha tisztel...
2020. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Érezzed hogy mi lenne a legjobb.

Hogy mi a jó neki, azt talán majd ő érzi;

te is döntsd el , hogy te mit akarsz, és ha mindketten úgy érzitek, hogy ez már több, mint szimpla barátság, akkor legyetek többek . :)

2020. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!