Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tehetösebb lányok tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tehetösebb lányok tényleg lenézik a "szegényebb" srácokat, lányokat? Ezt a kérdést a fiuktol is kérdezem. És ha igen akkor nem is barátkoztok akik annyira nem tehetösek mint ti?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem hinném, hogy lenézés lenne...

Ahogy a régi mondás is szól: guba a gubához, suba a subához.


Egyébiránt én inkább úgy látom, hogy az értékrend a fontos, nem az anyagi viszonyok.

2020. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ó nem csak a tehetősebbek. Azok is akik amúgy totál átlagosak, de sokat képzelnek magukról. Amúgy a srácok esetében sincs ez másként.
2020. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Stark2000 ***** válasza:
20%
Engemet nem igazán érdekel más anyagi háttere, hogy őszinte legyek. Beleszólni nem tudok, és nem is szeretnék. A véleményem az illetőről pedig nem ez alapján fog változni és kialakulni. Nyilván vannak azok az esetek, amikor valaki szórja a pénzt mindenre, ami csak megtetszik neki, ellenben nem igazán becsüli a dolgokat - az ilyen ember szerintem ostoba. Hogy valaki szegényesebb, az nem igazán befolyásol. Emiatt nem fogom lenézni.
2020. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

A lenézés nem az anyagiaktól függ. Aki olyan típus, az mindig talál okot, hogy lenézze a másikat.

Lehet oka annak, hogy hasonló anyagi háttérrel rendelkezők barátkoznak egymással. Pl. hogy így el tudnak menni együtt programokra, amit mindegyikük megengedhet magának.

2020. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Ez nem feltétlen lenézés, csak realitás.

Gondolj bele, megy a lány nyáron egy fesztiválra, a srác meg nem teheti meg, mert csóró, vagy telne rá, de mennie kell melózni.


És igen, a fiúk is nézik a lányok pénzét, a cuccain, külsején keresztül.


FÉRFI esetében más a dolog. Felnőtt férfiként nem zavar, ha a sulis barátnőmet támogatnom kell.

2020. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező: letiltottam a privijeidet! Bombázz másokat!


Írd ki ide, amit meg akarsz tudni!!!!

2020. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem nézem le, hiszen azt a pénzt, amiből ilyen jól élek, a szüleim keresték meg, nem én. Az ő büszkeségük, nem az enyém.

Ami zavarna, ha emiatt komplexusai lennének, vagy ha az átlagnál sokkal rosszabban élne, utóbbi is azért lenne zavaró, mert sok programban, élményben nem tudna a partnerem lenni. De ez csak a mélyszegényekre igaz, amúgy nem érdekel mások pénzügyi háttere.

19/L

2020. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kifejezetten tehetős, de talán az átlagnál kicsit jobban élünk.

Sosem úgy kerestem barátokat, vagy ismerkedtem, hogy megnéztem kinek milyen márkás ruhái vannak.

Lakótársam most mondta, hogy össze kell húznia a nadrágszíjját, mert nem tud annyit dolgozni. Így nem járunk el kajálni vagy kávézni, de semmi gondom nincs ezzel, sőt, jobban tudok spórolni.

2020. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Itt vagyok akkor 6-os
2020. febr. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!