Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar az egy fiút ha a lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar az egy fiút ha a lánynak festve van a haja?

Figyelt kérdés
És most itt nem arra az imitt-amott kopott festésre gondolok, hanem a szép, rendben tartott (esetemben hamvas szőke) festett hajra.

2020. febr. 20. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem kelt műhatást, engem nem zavar.
2020. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Függ a fiútól is, van akinek jobban tetszik a természetes hajszín és van akinek a festett, esetleg van olyan is mint én aki marha dögösnek tartja ha van benne egy jó erős vastag kék rész lehetőleg fekete alapon :D
2020. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Alapvetően a természetes dolgok híve vagyok, de a hajszín nem zavar, amennyiben nem zöld-lila és egyéb szívárvány színekről beszélünk. :D
2020. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar. Nem értem minek befesteni, ha még nem őszül.
2020. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan színűre van festve, amilyen természetesen is lehetne, akkor nem zavar.
2020. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ygbthe válasza:
74%
Engem nem zavar sőt, ha jól áll neki az adott hajszín akkor előny.
2020. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Alapjáraton sötétbarna a hajam, de annyira világos a bőröm, és nem passzolt hozzá, hogy szőkére váltottam. Szerintem, meg mások szerint is jobban illik hozzám

2020. febr. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!