Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek léphetek az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek léphetek az exem irányába, vagy inkább felejtsem el örökre?

Figyelt kérdés
Első nagy szerelem volt mindkettőnk számára. 2,5 évig voltunk együtt. Elég nehezen ment az elválás is. De jó viszonyban maradtunk. Végül ő összejött valakivel, én pedig tiszteletben tartottam és nem is kerestem utána. Ennek már 2 éve. Miután összejöttek az exem letiltott mindenhonnét, a mai napig nem tudom mi volt ennek az oka. Gondolom az új barátnő. Voltak azóta próbálkozásaim másokkal is, de egyszerűen senki iránt nem tudok komoly érzéseket táplálni. Még mindig őt szeretem. Pedig 2 éve már nem is beszélünk egymással. Megtudtam, hogy nemrég szakított a lánnyal. Nem szeretném sem összezavarni, sem zavarni, csak egyszerűen úgy érzem vagy most, vagy soha. Egyedül instán vagy telefonon tudnám elérni. Szerintetek hülyeség lenne bekövetni? Nem kéne már bolygatni a múltat, ugye? :( Teljesen tanácstalan vagyok. Úgy érzem nekem ő volt a másik felem..

2020. febr. 20. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
NE TEDD!!! Megalázod csak magad!
2020. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Szerintem hagyd, mert ha letiltott annak biztosan volt oka, és ha még mindig nem vonta vissza a tiltást, akkor örökre el akar felejteni. Más oldalakon sem érdemes próbálkozni, mert úgy is le fog tiltani ott is ha ráírsz. Csak az az egyetlen járható út, ha lezárod a múltad azon szakaszát ami vele szólt.

És még egy-két jó tanács, saját tapasztalatból: ne erőltest az újboli felkeresését, mert ha már nem is haragszik rád és rányomulsz ennyi idő után, 100% hogy megutál.

2020. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
ja és még annyi, hogy tényleg ne keresd fel ha egyszer úgy döntött, hogy nem szeretne többé, hogy ismerjétek egymást, mert ha sokat jársz utána, és nagyon megunja akkor bizony fel is tud jelenteni zaklatásért. Sajnos el kell fogadni a helyzetet.
2020. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy így lenne a helyes csak annyira nehéz
2020. febr. 20. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 Hidd el, sokkal nehezebb lesz, ha durván vagy akár finoman visszautasít.

Most is fáj neked, még jobban fog fájni akkor.

NE csináld, legyél erős!

2020. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, ne keresd, mert abból minden lesz csak jó nem.

Próbáld meg elfelejteni, mert sajnos ez az egyetlen megoldás, hogy újra boldog lehess. Hidd el, szingliként is nagyon boldog tud lenni az ember. A barátaidtól kérj segítséged, menjetek el bulizni, biztosan kiállnak melletted és segítenek, úgy könnyebb lesz.

2020. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
igen ahogy az első is mondja magadból csinálnál bohócot előtte akit irányítani lehet. Gondolj arra, hogy nagyon sok helyes srác van még a világon :)
2020. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig azt mondom, egyértelmű, hogy az új barátnő miatt tiltott csak. Ha nem durván váltatok el, próbáld meg. Nem lehet tudni.
2020. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ember az is, aki az új barátnő miatt tilt le?

Kérdező, te komolyan összejönnél vele ezután is?

Ne már!

Tudná, hogy van egy hülye(bocs!), aki két év után is odavan érte.

Szerinted mennyire ülne magas lóra?

SOHA NE TEDD, ha rám hallgatsz, ebből neked csak szívfájdalom lesz.

2020. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!