Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok. baratom 17. egyuttvagyunk mar egy es fel eve. egesz jo a kapcsolatunk vannak veszekedesek es most az egyiket szeretnem kifejteni. van egy alomcipom ami boltban 60ezer ft (ennyit szuleim nem adnak ki erte) es mar nagyon regota szeretnem. instagramon vannak plug oldalak ahol olcsobban belehet szerezni. 32ezer forintert meglattam es ugyvoltam vele hogy kell, mivel nagyon regota szeretnem ugyanezt a szint es 36,5 a meretem szoval a labamra tokeletesen passzolna. nekem jelenleg nincs penzem, anya pedig aztmondta nem kapom meg. ezt leirtam baratomnak, o ravagta hogy megkapom viszont igy nem vesz maganak kontrollert es cipot. en tudtam hogy amugy tobb penze van mint szaros 30ezer de megis ezzel jott hogy o akkor nem vesz maganak. en nagyon orultem egyebkent hogy ezt kozolte velem mert jol esett hogy neki szamitok ennyit hogy megveszi. persze elmondtam neki hogy nemkell, vegyen csak maganak amit szeretne. aztan kesobb meg elohoztam neki hogy “amugy 30ezer ftod van mar csak?” aztan kozolte hogy nem es hogy “nehogy en legyek a szar barat, rendeljed meg es kifizetem mert engem fogsz rossznak beallitani” na es itt akadtam ki. utana nagyon osszevesztem vele mert folyamat azt hozta ki hogy o nem veszi meg nekem azt a cipot mert neki nincs felesleges 30ezre kidobalni. nektek errol mi a velemenyetek? velem van a hiba?

2020. febr. 21. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy konzol az valah 120000 környékén van. Tehát több van neki. De ha neki monduk van 130.000-re amit valahogy megspórolt, akkor nyilván nem fogja megvenni egyiket sem. Érted? Azt se értem minek vergődsz egy hülye cipőn. Én azt a 60-ast magam fejlesztésébe dobnám bele. Nem egy cipőbe amit elnyűvök.
2020. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző a kérdésben kontorllert irt nem konzolt.

Az olyan 20 körül lehet.

Kérdező az ilyen insta oldalak mind hamisítványokat árulnak majd fele áron oda adják neked az eredetit mi?😂

És igen szerintem veled van a hiba ha az én barátnőm várná el ,hogy 30 ezerért cipőt vegyek neki akkor elküldenem a francba.

Mégha nem lenne cipőd mert lyukas lenne a mostani vagy bármi akkor megérteném de akkor nem lét szükséglet 30 ezerért cipő hanem egy 5 ezres is megteszi annak aki rá szorul és teljesen megértem a barátod ,hogy nem szivesen ad ki ennyit ,mert szerintem az ember saját magának se szívesen venne 30 ezerért cipőt

2020. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Az elsőnek igaza van. Lehet félre akar tenni még a pénzéből. És lehet azt hiszi, hogy leakarod őt húzni!
2020. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nekem jelenleg nincs penzem,"

Arany drága bogaram! Menj el szépen dolgozni, és tapasztald meg, mennyit is kell robotolnod azért a "szaros" 30e Ft-ért. Alighanem,, meggondolnád, hogy cipőt vegyél-e rajta, vagy valami értelmes dologba fektesd.

2020. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a cipő nem hülyeség énis drágákat veszek de mástól elvárni hogy ki fizessen 30 ezret ..

Undorító

Nem vagy tisztában a pénz értékével

2020. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!