Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha lányként szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha lányként szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés

Az eset nagyjából annyi hogy már 9 éve legjobb barátok vagyunk és soha nem történt semmi komolyabb a barátságnál,egy éve valamit elkezdtem iránta érezni valamit, őszintén én nem vagyok leszbikus esetleg biszex,nem nagyon tudom mit tegyek,komolyabb kapcsolatom sose volt csak 1-2 hónaposak, valami tanács ami használható is, mondjam el neki vagy megszünne ettől a barátságunk, nincs barátja de tudom hogy nem leszbikus. Ha lehet érelmes választ.


16L



2020. febr. 24. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát ezt nehéz lesz elővezetned az tény - viszont a te legjobb barinőd, akkor gondolom azt is tudod hogy áll hozzá a "lányos" dolgokhoz (ha nem akkor kezd ezzel, puhatold ki mi a helyzet), utána figyelheted, hogy részéről is megvan-e a vonzalom. Ha mindez megvan akkor már csak egy jó alkalom kell - pl. egy buli :)
2020. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

sajnos erre kívülálló nem igazán tud megbízható tanácsot adni...

Szerintem azt biztosan megérzed, de ő is,ha megindul az a bizonyos libidó..

Általában egy kikerülhetetlen szituban is kiderülhet, mi is az ábra... Például muszáj egy ágyban aludni, vagy közösen zuhanyozni..


Egy próbát megér.. A leszbikus érzés nem egy borzalmas dolog, csak te hiszed azt..lehet, hogy ő nem mer kezdeményezni.

16 évesen még minden lehet, nincs veszve semmi.

Nézz mélyen a szemébe, aztán meglátod..

2020. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem lepesrol lepesre haladj.


Ha tényleg nagyon jo bnod, es bizol benne, mondd el neki hogy ossze vagy zavarodva, ugy erzed a lanyok is erdekelnek, a fiuk is. Szoval binek mondanad magad. Es hogy bizol bene

2020. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

* benne, blabla.. De el kellett mondanod valakinek, mert nyomaszt es o a bnod.


Aztan figyeld meg hogy viszonyul ehhez, stb.



Szoval azert szerelmet ne vallj neki, de hatha o is esetleg bi es o is azt hiszi hogy te nem vagy az..

2020. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-4-es jó!
2020. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

mond el neki, max nemet mond aztán ha eléggé jóban vagytok szerintem ezt lehet kezelni

19 l l

2020. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Szerintem első lépésként azt mond el hogy leszbikus/biszex vagy.

Nézd meg mit reagál és az alapján lépj.


Egyszerre a kettőt nem ajánlom, mert ha ő nem akar tőled semmit, akkor rosszul is elsülhet.

Egyszerre 2 dolgot dolgozhat fel. Leszbikus a legjobb barátnője aki ráadásul még szerelmes is belé.


Egyszerre csak 1-et.


31/L leszbikus

2020. márc. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Miujság kedves kérdező?
2020. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi lett a végkifejlet Kedves?
2020. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!