Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnek ismerkedni/normalis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnek ismerkedni/normalis fiut talalni? Vagy esetleg hogyan csillapitsam a magany erzeset?

Figyelt kérdés

Szoval az van h en nagyon vagyom egy kapcsolatra de egyszeruen engem nem tudnak az emberek szeretni. Marmint en alapvetoen eleg flegma vagyok es azt hiszem ez nem jon be a legtobb fiunak. De nagyon egyeduo erzem magamat. Vannak ugyan barataim de az nem olyan. Hol tudnek tehat ismerkedni/normalis fiut talalni? Vagy esetleg hogyan csillapitsam ezt a maganyos erzest? Megegyszer mondom vannak barataim es eleg sokat vagyok veluk de meg igy is ugy erzem nek szeret senki igazan es olyan egyedul erzem magam es ez mar zavar mert elrontja a napjaimat ha eszembejut milyen szeremcsetlen vagyok.

16/l



2020. febr. 24. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha eljarsz valahova sportolni, akkor nagyobb esellyel ismerhetsz meg uj embereket. (Pl.: konditerem, oda sracbol is eleg sok jar.) Igazabol en ezt mondanam az egyik legegyszerubbnek. Haverokkal jarjatok el bulizni, akkor is lehet kapcsolatokat epiteni, de sracokkal inkabb egyejszakasat. Az a baj hogy erre a kerdesre nehez valaszolni. Jo nehanyszor elofordul hogy az ember ott talalja meg a parjat, ahol soha nem szamit ra.
2020. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Normális fiút csak normális lányként tudnál találni.
2020. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Ha flegma vagy és link akkor normális fiú szóba sem áll veled.

Talán változtatni kéne nem?!

2020. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!