Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti foglalkoznátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoznátok egy ilyen lánnyal ha kiderülne ez?

Figyelt kérdés

A testvérem értelmi fogyatékos(a szívem szakad meg ennek a szónak a hallatán, de muszáj leírnom), ezért más mint a többi(nincsen testi hibája).

Én, a családom szeretjük és imádjuk. Sajnos azt vettem észre az elmúlt időkben hogy amint megtudták a barátnőim, osztálytársaim hogy nekem ilyen a testvérem elpártoltak mellőlem. Nem barátkoznak velem, és lenéznek. Sőt, volt olyan aki rá is kérdezett hogy tényleg? És melyik suliba jár? Mindezt röhögve. Most csak idéztem. Félek hogyha párkapcsolatom lesz, és be szeretném mutatni a családomat szégyellni fog, vagy ez miatt esélyt sem ad.


2020. febr. 25. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

aki ez miatt nem foglalkozik veled, az nem is baj, az az ember nem érdemel meg :)

úgy csinálnak mintha neki kéne nevelni minden nap, ami szerintem nem igaz :)

majdcsak találsz valakit :)

2020. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen,de gázak. Mármint nyílván én is félnék,mert nem tudnám, hogy kezelni. De ha szeretlek akkor mindent megtennék,hogy veled lehessek. Nyílván ez lenne a legkevesebb probléma még annak sem nevezném. Mert attól még neki is vannak érzései gondolatai.
2020. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért is ne?
2020. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az élet ironiája, hogy a fogyatékossággal élő embereket kevesebbnek tartják, közben sokkal többek, mint az őt lenéző emberek.


Olyan lánnyal, aki emiatt lenéz vagy elhidegül meg nem érdemes foglalkozni. Aki normális, viszont helyén tudja majd kezelni a dolgokat.

2020. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy én vagyok a lány
2020. febr. 25. 16:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah így más. Akkor meg pláne ne aggódj, nagyobb szórásból tudok kiválasztani azt, aki nem viselkedik ilyen b@@lfasz módon. Kitartás mindenhez! ;)
2020. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek gondja van ezzel azért egyáltalán nem is kár.


Nem is értem egyébként mi a problémájuk ezzel. De meg se lepődök amilyen ostobák az emberek.

2020. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj az én anyukám süketnéma és még is büszkén Muttatam be mindenkinek és párommat se zavarta több mint két éve együtt vagyunk és fiú vagyok 22 éves
2020. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Nekem beteg a bátyám. Akik ezen szórakoznak, meg sem érdemlik, hogy a barátaid legyenek, hidd el vannak normális emberek, és ők meg fogják érteni. Az utóbbiakhoz pedig csak annyit, hogy aki tényleg szeret, azt ez egyeltalán nem fogja zavarni, megértem, mert én is gondolkoztam ezen, de mostmár mondhatom tapasztalat ;))
2021. febr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez kéne, hogy bármiben befolyásoljon?

Simán lennék a barátod.

2021. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!