Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek a barátnője vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek a barátnője vagy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Hétvégén buliban voltam, pedig a szüleim úgy tudták,hogy az egyik barátnőmhöz megyek át. Át is mentem, de onnan átmentünk egy házibuliba tovább. A szüleim nagyon szigorúak, nem engednek bulizni, alkoholt inni, fiúzni. Ebben a házibuliban ott volt egy fiú ismerősöm is, aki tudja milyenek a szüleim.


Ez a fiú amúgy már régóta próbálkozik nálam hogy nagyon szép lány vagyok lehetnék barátnője meg ilyenek, de én elutasítottam viszont nem tudja megérteni hogy nem tetszik. Egész buliban hajtott rám és fogdosni akart, de nem hagytam. Viszont tegnap rám írt a messengeren hogy képeket csinált rólam és el is küldte őket nekem ahogy buliztam és elfogja küldeni a szüleimnek ha nem akarok a barátnője lenni.

Ha meglátják a szüleim, biztos kinyírnak, óriási balhét csapnának belőle.


Ma suli után találkoztam is fiúval és megpróbáltam szépen megkérni, hogy törölje a képeket és hagyjon békén, de azt mondta hogy nem csak akkor nem küldi el a képeket ha barátnője leszek.

Hiába mondtam neki hogy nem tetszik, nem akarok vele kapcsolatot. Ő azt mondta hogy majd szerelmes leszek belé ha járni kezdünk és randizunk párszor, meg ha majd lefekszek vele.

Mit csináljak szerintetek?


17/l


2020. febr. 25. 16:36
1 2 3
 1/23 Stark2000 ***** válasza:
100%
Semmiképp se engedj ennek a szrfszúnak, mi a bizonyíték arra, hogy kitörli a képeket miután a barátnője leszel? Ugyan, ne legyünk már ilyen naívak. Inkább szólj a szüleinek, vagy valaki felnőttnek akivel jó a kapcsolatod, hogy zsarol téged ez a primitív. Legrosszabb esetben inkább mond el a szüleidnek az igazat, de ne engedelmeskedj a srácnak. Sőt, én meg is fenyegetném, hogy feljelentem a rákba zaklatásért.
2020. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Mondj neki igent,

Hívd át, hogy jó, akkor feküdjünk le.

Akkor hátha beléd szeretek.


És persze, a szüleid legyenek otthon, de erről ne tudjon a srác :)


Akármennyire is hatagszanak rád a szüleid, a srácból a lelket is kiveri apád 😂😂😂😂

2020. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Szard le, rendőrség most. Beleegyezésed nélkül csinált képeket rólad, ezzel megsértette a személyi jogaidat.
2020. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az erőszak híve próbálom megbeszélni de ha nem hallgat meg akkor szólni fogok valakinek
2020. febr. 25. 16:57
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet te nem vagy, de ő erőszakoskodik.


Legjobb lenne ha lenne erről bizonyíték, hogy szexuális aktusra kér téged, legalább lenne rá esély hogy meghurcolják a bíróságon.

2020. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp se legyel a baratnoje, mert később is zsarolni fog a kepekkel, csak akkor már más miatt. mondd el a szüleidnek, és rendőrség
2020. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De megígérte hogy utána törli
2020. febr. 25. 17:04
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

1) mindent elmondasz a szüleidnek. Őszintén. Lehet, hogy hatalmas balhé lesz, de jobban megéri, mint összejönni egy ilyen kis szarkavaróval. Megértem, hogy ha aggódsz, de az igazság sokkal jobb.


2) "Összejössz" a sráccal. Majd dobod. Ha azt akarod, hogy pofára essen, akkor emíf jártok még el is hiteted vele, hogy TÉNYLEG szerelmes lettél stb stb. Persze ne feküdj le vele, maximum azt mondod neki, hogy még túl korainak érzed. Ez alatt az idő alatt (amíg ugye te "szerelmes vagy"), simán ki fogod tudni törölni a fényképeket.

És ha szépen beleterelted a rózsaszín ködbe, egyszerűen csak szakítasz.

2020. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
ne higgy neki, ez egy idióta férek :D
2020. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy a zaklatást, fenyegetést, megfélemlítést, amit csinál, azt akár 1-2 börtönnel is büntethetik. És az is illegális, hogy fotókat csinált rólad az engedélyed nélkül. Mondd meg, ha nem száll le rólad, vagy elküldi a képeket a szüleidnek, akkor feljelented.

És az is sokkal jobb, ha megbeszéled a szüleiddel. Legalább hátha rájönnek, hogy a túlzott féltéssel sodornak téged bajba.

De más megbízható felnőtt segítségét is kérheted.

Illetve mondhatod a csávónak, hogy elmondtad a szüleidnek, hogy bulizni voltál, és már megbocsátották, úgyhogy dugja fel magának a képeit. Bár ez valszeg kevés lenne.

2020. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!