Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassak le egy fiút,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassak le egy fiút, úgy, hogy ne bántsam meg, de többet ne érdeklődjön?

Figyelt kérdés

Osztálytársam az illető, ez megnehezíti a dolgokat.

Az a helyzet, hogy egyszerűen nyomaszt, amikor a környezetemben van, rosszul érzem magam, amikor írogat, már a suliban sem érzem magam jól. Pedig nem rossz ember, csak annyira nyomul és annyira ellenszenves. Nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy mikor ír rám újra, meg miket akar megosztani majd velem a suliban, hogy megint mellém akar majd ülni, szóval egyszerűen csak rossz a közeledése.

Teljesen mások vagyunk, és az igazság az, hogy ő egy ilyen állandóan ivós, cigizős, szerintem rettenetesen buta, másokat kierekesztő, fajgyűlölő valaki. Állandóan szitkozódik, mert neki minden milyen rossz, állandóan lenéz másokat, állandóan felháborító és tiszteletlen megjegyzéseket tesz, de sosem velem kapcsolatban. De folyton bámul, öt percenként rámír, szemétségeket beszél másokról nekem, amikre nem vagyok kíváncsi. Minden tekintetben rosszul vagyok tőle, de semmi olyat nem tett, aminek kapcsán ezt ki tudtam volna fejezni. Nem hívott randira, amire nemet mondhattam volna, nem mondott semmi velem szemben gáz dolgot. Mindenki tudja, hogy nem barátkozni akar, de semmi olyat nem csinált, amiből ezt egyértelműen le lehetett venni. Azt pedig nem tudom megmondani neki, hogy ,,nem akarom, hogy akár a barátom is legyél, mert ellenemre van a személyiséged, szóval csak ne szólj hozzám.’’

Úgy vagyok vele, hogy egyrészt nem akarom elítélni, mert mindenkit el kéne fogadnom, és esélyt kéne adnom, másrészt, aki velem kedves azzal én is igyekszem az lenni. Kedves is vagyok vele, bár nagyon tartanám a távolságot.

Még több mint egy évig együtt járunk suliba, nem akarom emiatt csomó ideig rosszul érezni magam ott.

Egy kicsit félek is tőle, pedig semmi rosszat nem tett, de annyira közel jön.

Ha nem írok vissza, rögtön jön, hogy haragszom-e rá, és nem tudom azt mondani neki, hogy igen, mert nem igaz, nem haragszom, csak azt szeretném, hogy békén hagyjon. Csak egyedül szeretnék lenni.

Azt akarom, hogy soha többet ne akarjon semmit tőlem, de semmiképp nem szeretném, ha emiatt úgy érezné, hogy ő nem elég jó... Mármint bármilyen taszító is számomra, úgy érzem nincs jogom bekategorizálni őt, elvenni az önbizalmát, csalódást okozni neki.

Mit tegyek?

Köszi:)



2020. febr. 25. 23:27
 1/10 A kérdező kommentje:

Mellesleg a kinézetétől is rosszul vagyok, pedig elvileg jóképűnek számít, de számomra egyszerűen visszataszító, ellenszenves és nyomasztó a kinézete is, olyan ostoba és alattomos feje van,. De már attól rosszul érzem magam, hogy így írok róla, mert nem szabadna így néznem senkire, csak az van, hogy számomra ez az igazság.

Utálom, hogy tetszem neki, saját magamat is lealacsonyítva érzem ezáltal, valahogy szégyellem, hogy olyan vagyok, hogy megtetszettem neki.

2020. febr. 25. 23:33
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Mutasd meg neki, amit ide kiírtál.
2020. febr. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Mond neki hogy nemibeteg vagy. Itt ugy szoktak hogyha te lany vagy akkor lanynak adjak ki magukat ha fiu akkor fiunak. De ez eloben nem biztos hogy mukodik
2020. febr. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha már a lekoptatás szót használod akkor mindegy. Bele a közepébe.
2020. febr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért az durván hangzik nem, mikor azon gondolkodsz, hogy a FAJGYŰLÖLŐ embert is el kéne fogadnod.

Mondok valamit.

Nem kell, mond meg neki őszintén, hogy hagyjon békén. Ennyi, nem ám még elveszted a fejed.

2020. febr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Attól nem lesz rossz ember, mert fajgyűlölő, se butább, inkább az ellentéte! ;)


Azok az emberek ítélik el a rasszistákat, akik csak a képeken láttak cigányt.


Mindettől függetlenül nyugodtan megmondhatod neki, hogy nem szeretnél vele beszélgetni.

Minden jogod megvan hozzá.

2020. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd meg neki, hogy egyszerűen nem akarsz vele beszélgetni. Ha nem, akkor nem, ezt neki is megkell érteni.
2020. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb ír , hogy haragszol e rá , írd azt , hogy bocsi csak a barátomnál vagyok . Szerintem másnap már nem fog nyomulni :)
2020. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mondd neki hogy összejöttél egy sráccal,és ha kérdezi a nevét mondd azt neki még nem akarod felfedni,nem akarod elkiabálni a dolgokat mert eddig minden okés és úgysem ismered stb.
2020. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy téged zavar a nyomulása és hagyjon békén. Vagy mondd azt amit előttem is írtak: "Barátom van."
2020. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!