Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valakit ilyen pozitív irányba változtat meg a szakítás?

Figyelt kérdés

Haverom 18 éves fiú, a barátnőjével közel 4 év után mentek szerte január elején.


Szakítás utáni nap írt hogy menjek át, átmentem, elég szar kedve volt, beb @ sztunk elég rendesen.


Azóta mintha kicserélték volna őt. Ezelőtt alig járt bulizni, még ha ki is mentünk sörözni vagy valahová ő elég hamar lelépett, mert "mennie kell". Most minden hétvégére valami programot szervez az egész bandánknak (7 fő), az összes buliba eljön, hajnalig kint lófrál velünk hétvégén össze-vissza.


Lehet, hogy valakire ilyen jó hatással van a szakítás? Azt hittem padlón lesz rendesen, mert az első nap amikor áthívott akkor nagyon szarul volt....



2020. febr. 26. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pozitív irány? Kösz, nem!
2020. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó hatással, ilyet ir: jó hatással.

Fügét, proféta nevében, fügét adjatok, mert elvisz az ördög ezektől a népektől.

2020. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy buta vagy. Csak a hiányát pótolja a bulizással meg h ne gondoljon mindig rá
2020. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Ez nem pozitív, inkább csak a szr kedve ellen próbál tenni. Valószínű most rossz lehet neki egyedül, érthető hogy egyfolytában társaságot keres és bulizik.
2020. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyebkent ez nem feltetlen azt jelenti hogy most valaki elkezd “lesullyedni” en egyetertek a kerdezobek ez bizonyos ertelemben pozitiv mivel eddig a baratno miatt hanyagolta a baratokat, kikapcsolodast, kozossegi eletet de erre mindenkinek szuksege van csak kapcsolatban sokszor elvan hanyagolva ez.

Nyilvan van egy hatar de en is mindig rajovok szakitasnal h basszus amigy nincs is olyan sok baratom, elhanyagoltam a kapcsolat epitest, nem volt az a tipik tini eletem h hulyeskedek baratokkal hanem szinte az egesz tinikort kpcsolatban eltem le es ez szerintem nem jo.


Nyilvan az se szep h ilyenkor hirtelen minden barat es regi ismeros elo van veve mert mar nincs ott mellette mindig a parja de raebreszthet h ez is fontos, nekem is ilyenkor elo jon ez az enem hogy nyissak az emberek fele, programozzak , eljek kicsit es felszabadultabb leszek, onallo tehat igen ez lehet jot tesz neki.

(20/L)

2020. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!