Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a lány akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lány akit szeretek észre sem vesz?

Figyelt kérdés

ha észre is vesz akkor nem köszön vissza nagyon sokszor próbáltam már a karjaimban tudni pl: banán héjat raktam a földre, hogy megcsusszon és a karjaimban landoljon, ám ez nem sikerült, mert átlépte azt nem tudom mit kéne tennem esetleg, ha van pár ötletetek, hogyan tudnám meghódítani a lányt?


Banán héj,lány,szerelem vigasz,imádom,akarom



2020. febr. 26. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőség van.

1. Világi nagy gyökér vagy

2. Béna troll vagy

2020. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, írjál rá
2020. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Legközelebb két banán héjjat rakjál ki, hogy biztos legyen a sikered!!! 4!!!
2020. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lányként csak azt tudom tanácsolni, hogy hivd fel magadra a figyelmét. Ezt a banános cuccot hagyd, inkább kezdj el vele beszélgetni, vagy tedd féltékennyé. Ha elkezdtetek beszélgetni és megtaláltátok a közös hangot sima ügy lesz az egész. És, ha úgy gondolod, hogy itt az idő valld be neki az érzéseid.

Még egy dolog, amit jó ha tudsz.: Mi lányok képesek vagyunk ignorálni azt az embert aki igazán kellene nekünk, képesek vagyunk azt mutatni, hogy nem érdekel minket az illető, holott ha tehetnénk csak azzal a személlyel foglalkoznánk. Okai egyszerűek.:

1. Ezzel a módszerrel akarjuk felhivni magunkra a személy figyelmét;

2. Azt hisszük, hogy ezzel a módszerrel sikerül majd elérnünk azt, hogy elfelejtsük az illetőt.

De persze az is, lehet, hogy nem tetszel a lánynak, ebben azesetben pedig ne csüggedj, hagyd, és majd találsz másvalakit. De azért én megpróbálnék vele beszélgetni, hátha

2020. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!