Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak1felhasználó kérdése:

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Egy lány szerelmes belém. Aranyos lány meg minden, de mivel az osztálytársam így nem akarok vele járni. Hogy mondjam el ezt neki, hogy ne bántsam meg? Meg ha viszonoznám a kapcsolatot, szerintem akkor is maximum 1 hónapig tartana, utána pedig ő lenne besértődve, hogy nem működött az egész, én úgy gondolom, hogy emiatt nem kéne a barátságunknak tönkremennie. Ti mit javasoltok?


18/F



2020. febr. 26. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ő hoyg mondta el neked? Sztem adj esélyt a dolognak amúgy... igen tudom házi nyúlra nem lövünk de én is lőttem 3 évig voltunk együzt mi voltun kaz álompár..


De ha nem tudlak meggyőzni, akkor mondd meg neki, hogy fiygelj bocsi, te egy nagyon szép lány vagy de én nem szertnék kapcsolatot légy őszinte veled, majd talál nálad sokkal jobbat aki megadja a z eselyt neki de akkor nem kell sirni :P Tökfej!

2020. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos hogy az a gond, hogy osztálytársad? Ugyanis 18 évesen gondolom érettségi előtt állsz, és hamarosan úgyis el fogtok szakadni egymástól osztálytárs szinten.


Itt más lehet a probléma, azt javaslom mondd el neki minél hamarabb, hogy ne haragudjon, de nem szeretnél kapcsolatot. Ne hülyítsd.

2020. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!