Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam ujraepiteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam ujraepiteni a baratsagunkat? (fiu-lany)

Figyelt kérdés

A szomszedban lakik egy srac, akivel egyutt nottunk fel. Miota az eszemet tudom baratok voltunk, a kiskorunk nagyon jelentos reszet egyutt toltottuk. De mikor 13-14 evesek lettunk, elkezdtunk nagyon eltavolodni egymastol. Korulbelul 2 eve nem is beszeltunk, nem voltam naluk es o sem volt nalunk, pedig elotte kb minden 3. hetvegen egymasnal aludtunk. (igen, 100%osan csak baratsag!) Ő sem keres engem, en sem keresem ot. Mostansag sokszor eszembe jut a srac, hogy szornyen hianyzik az eletembol. Pedig itt van a kerites tuloldalan.... Most mindketten 16 evesek vagyunk. O is rengeteget valtozott, es sajnos eleg jol nez ki:D

Szerintetek hogyan lehetne kicsit visszaepiteni a baratsagunkat? Egyaltalan van erre meg esely vagy ez a hajo mar eluszott?

Koszonom elore is a valaszaitokat:)



2020. febr. 27. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ha összefutsz vele például az utcán, menj oda beszélgetni, kérdezd meg hogy van, mi történt abba a két évbe stb. Ha tényleg ilyen sokáig barátok voltatok ez nem jelenthet nagy gondot. Meg akkor már vannak közös emlékek, ez már pl lehet egy téma. Talán még próbálj közös érdeklődési kört találni vele, például sport stb,ami miatt hetente tudtok találkozni, aztán majd kialakul:)
2020. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!