Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferenc7385859 kérdése:

Hogy mondjam el hogy nem eszem sertést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátnőm aki konfirmált és néha elmennek templomba karácsonykor. Én vallásos vagyok, adventista, tudja ugyan hogy vallásos vagyok mondta is hogy semmi baja nincs vele, de nem tudja hogy nem eszem sertéshúst, mert ugyebár az tiltva van hogyan lehetne ezt elmondani neki? Igazából elhiszem hogy mgértené, csak mivel neki ez új nem e nézne e hülyenek muszlimnak valami tipp? El kell mondamom
2020. febr. 28. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
"Nem eszek röfit, de nem vagyok muszlim csak bolond vallásos, ami tiltja a finom kajákat"
2020. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Mondd neki azt, hogy adventista lévén, nem igazán szabadna sertéshúst enned (ha van a vallásodban ennek leírt oka akkor azt is mondd el), és kész

Nekem ha a (nem létező xdd) barátom ezzel jönne, azt mondanám oké, akkor nem eszünk sertést, az úgyse a kedvencem :DD

2020. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Kb úgy, hogy nem eszek sertést. Nekem barátnőm volt ilyen. Ő mondjuk nem vallási okokból, szimplán csak nem szerette a sertés húsokat, jobban szerette a csirkét. Ezzel nem is volt baj. Én szeretem a csirkét is, szóval miattam nem kellett külön főzniük ha ott voltam, ha itt volt meg megint nen főztünk külön dolgot, hanem csak csináltunk valami csirkés cuccot amit szeretünk és kész. Nincs ebből semmi.

Ha vegán csajjal lennék (vagy vega csajjal) akkor kicsit másabb lenne a dolog, mert egyszerűen nem tudom megenni a salátákat, savanyúságot meg hasonlókat, sok zöldséget se szeretek. Meg itthon se főzünk ilyen ételeket. Viszont ha úgy alakulna ezt is megoldanánk, mert ez kb egy század rendű dolog egy kapcsolatban.

2020. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
#2-es azért rajtam csak megesne a szíved és csinálnál egy finom csülköt vagy pacalt, nem? :c
2020. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem eszem sertést
2021. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!