Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek a baratnom baratnojenek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek a baratnom baratnojenek?

Figyelt kérdés
Ahogy en tudom fiuk akiket lajkolnak/kovetnek azok bejonnek nekik.Nem azt mondtam hogy bele vannak zugva meg ilyenek csak igy nem mondananak nemet nekik.Nos lanyok nalatok ez hogy van?Csak mert eszrevettem hogy baratnom baratnoje kovet engem instan es lajkolja minden egyes kepemet.Nem sokat beszeltem vele de pl egy haveromnak a baratnoje is a lany baratnoje es ot megse koveti es nem is lajkolja.Bejohetek neki vagy csak ugy kovet es lajkolgat?Lehet hulye kerdes de nem erdekelnek a velemenyek.Amennyiben normalisak.

2020. márc. 1. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bolond vagy 😂😂😂😂
2020. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ez nem házassági ajánlat. Én mondjuk az összes ismerősömnek lájkolok mindent, amit kiraknak udvariasságból.
2020. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze ertem csak furcsa hogy haveromat nem is koveti es nem is lajkolja pedig ugyan ugy Az egyik baratnojenek a baratja mint en
2020. márc. 2. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:

*Like* igaz? :)

Nem kötöszködédből, csak kijavítottalak, hogy tudd :D

2020. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lajk es a követések instan nem jelentenek sokat szerintem. Lépj ki a valosagba gyermekem es kerdezz ra nala vagy érzékeld a csápjaiddal a JELEKET
2020. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!