Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok 13 év korkülömbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lexa Alexa kérdése:

Sok 13 év korkülömbség?

Figyelt kérdés
16 vagyok, a srác 29

2020. márc. 2. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Én a huszonéveim végén járó nő vagyok. Szerintem defektes az a 29 éves férfi, aki egy 16 éves lánnyal akar járni.

Szerintem túl nagy a különbség. Az ember ennyi idősen évek óta dolgozik, saját otthont vesz, esetleg gyereket tervez stb.

Én úgy gondolom, hogy ebben a korban sok ez a korkulonseg. Egy 30 és egy 43 éves párnal ez nem utkozne annyira ki.

Nálatok igen. Én nem tartom egészségesnek a férfi részéről. Valószínű a korosztályaban nem tud labdába rúgni.

A te részedről viszont értem a dolgot. De szerintem hosszú távon nem lenne jó.

2020. márc. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2020. márc. 2. 07:45
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek az #1-essel. Mit akarhat egy 29 éves "férfi" egy 16 éves kislánytól???

Súgom halkan: csak szexet.


39/F

2020. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azért vannak kivételek. De ha felmerül benned a kérdés, akkor te magad is ketelkedsz a dologban.
2020. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Nekem még nem volt 18 évesnél idösebb barátnöm, pedig 31 éves férfi vagyok,ez a korosztály ami nagyon bejön külsöre.
2020. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Nálatok igen. Te gyerek vagy, ő meg nem (De ha téged akar, akkor bizony gyerekes.
2020. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ kit mi hajt. Pl ha beléd szeretett a srác és te belé akkor lehet küzdeni annak ellenére hogy társadalmilag sem túl elfogadott a dolog.Ha csak a szex és a hasonló dolgok tartanak titeket össze akkor előbb utóbb úgyis szét mentek.
2020. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem sok ha megtalaljak egymásban azt a közös hangot !!
2020. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
35%

17 voltam, mikor neten megismerkedtem egy akkor 33 éves pasival. Felesége, gyerekei voltak, nem lett belőle semmi, nem is találkoztunk. Viszont annyit beszélgettünk, telefonáltunk, annyira egy húron pendültünk, hogy egymásba zúgtunk. Azóta sem találkoztunk, pedig nem sokkal később elvált, aztán nekem volt valakim, mikor nekem nem, akkor ő talált mást, ez ment vagy 7 évig, amikor egy nem túl etikus választás elé állítottam: vagy én, az egyetemista 24 éves, vagy az első trimeszteres nője. Nehezen, de nem engem választott, azt mondta, anyagi megfontolásból. Én akkor, abban a pillanatban képes voltam végre elengedni, ő viszont a mai napig sem. Azóta az elengedős pillanat óta teljesen meg is változott, nem értjük már egymást, teljesen más ideológiák mögé állt be, nincs már közös érdeklődési körünk, beállt a radikálisok közé. Tudom, hogy fontos vagyok neki még mindig, de sosem voltam olyan fontos, hogy kockáztasson értem.


Ez az én sztorim. Nálatok akármi is lehet. Lehet, hogy csak a fiatalságod tetszik neki, hogy csak szexet akar, az is lehet, hogy tényleg érdekled, viszont akkor le kell szögezni azt is, hogy gyerekes, ami egy 29 éves srác esetében már elég gáz, mivel te 16 évesen még inkább vagy gyerek mint felnőtt nő.

2020. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!