Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rairjak a srácra? 16/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rairjak a srácra? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel meg reggeben kavartam. Most nemrég egy 2 hete szakítotatok a barátnőjével. És rám írt hogy mi újság van velem, van e pasim stb

Aztán a héten osszefutotunk suli utan(megbeszélt tali volt, ő mondta)

Jól éreztem magam és ő is

Miután elvaltunk utána meg este beszélgetünk messen

A tali az arcomhoz nyúlt mint régen, megolelt, a combomra rakta a kezét tok véletlen majd elvette stb

Szóval ilyen apró dolgok amikből tudom hoyg bejövök neki, és nekem is o. A tali előtt megbeszeltuk hogy csak baratilag

A volt nőjevel még mindig beszélgetnek amit furcsalok mert az exek nem beszélgetnek egymassal. Sztem újra osszejonnek és én ezt mondtam a srácnak a talin mire ő nem hiszem. Ha rá is írnék vmi olyasmit írnék csak hogy mi újság, hogy vagy

A találkozón megkerdezted tőle hogy most van e neki alakulóba valami valakivel mire ő nem

És kérdeztem hogy hogy? Most egy darabig nem akar senkitől se semmit

De akk nem értem miért keresett meg

Tudom hosszú lett bocsi



2020. márc. 7. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
2 hét alatt nem hiszem, hogy túltette magát a barátnőjén, és mivel at mondta nem akar komoly kapcsolatot, ráaadásul még az exével még beszélgetnek is. Ezekből nekem nagyon úgy tűnik, hogy te csak pótléknak, vagy éppen csak arra kellenél. Régebben kavargatatok, így lehet úgy gondolta pont kéznél vagy.
2020. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Egyet kell értenem leonettával :(
2020. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes válaszából kivenném a talánokat és a lehet szavakat, ugyanis pontosan csak egy pótlék vagy neki a "szerelmi bánatra", ami igazából szintén nincs, mivel két hét után már mozdul rád. Ha nem írtál volna vissza neki, akkor másik csajra ír és nála próbálkozik, aztán lesz ami lesz.
2020. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ribizlinek tart csak. Nem is értem mit vártál...
2020. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jossszy3 válasza:

Dugnyi akar

Ha te is akkor minden szép

2020. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!