Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm és együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm és együtt szeretnénk aludni de viszont én félek hogy ott lent az uborka akkor is kíváncsi lesz reggel mit tegyek hogy ne legyen az?

Figyelt kérdés
Komoly választ akarok ügye tudjuk hogy a fiúknak reggelente fel szokott állni... Mit tegyek hogy ne álljon fel ha majd fel ébredek mellette? Mi a barátnőmmel még nem akarjuk a szexet szóval csak azért jelent problémát

2020. márc. 19. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy feláll nem kell szexelni. Mondd el neki, ha még nem tudná magától, hogy szimpla biológia miatt áll fel és kész. Egy kapcsolatban nem kellene, hogy ez problémát jelentsen.
2020. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

És akkor mi van ha áll?? Soha a büdös életbe nem feküdtem vagy aludtam még barátnőm mellett, hogy ne álljon a farkam... Attól mert fel áll még nem kell egyből mindenen túl lenni, sőt gyereket se kell csinálni emiatt.

Ez biológia. A csaj is fog nedvesedni, csak az nem feltűnő, hogy a fiúknak feltűnőbbek a reakciói hát istenem... Ez van...

Ha ezen ki fog akadni vagy nem tudja kezelni a dolgot akkor nem való neki pasi.

(Nekem mondjuk elég feltűnő ha áll, és tényleg néha "indokolatlanul" is. De volt aki semmit nem szólt rá, volt aki szóvá tette, hogy ezt veheti bóknak?)



Másik meg ugyan ez csajok részéről, hogy mi van akkor ha megvan és pont be volt tervezve az együttalvás. Abból sincs semmi. Amelyik pasi ettől undorodik vagy valami akkor annak nem való barátnő.

2020. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon tetszett a 2. hozzászóló mensis példázata, respect! De amúgy ja. Ha ezen kiakad, nem való neki barát, sőt ha ezzel nincs tisztában az baj, kicsit tanítsd a férfi test biológiáját neki.
2020. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj hasra arra az időre és legyél poénos.
2020. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Húzd le a nadrágodat előtte és rakd a kezét a nemi szervedre picit várj amíg huzogatja és kész.
2020. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!