Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Corona vírus+ párkapcsolat? SOS

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Corona vírus+ párkapcsolat? SOS

Figyelt kérdés
Pár hete igazi csoda történt. Összejöttem egy álompasival. Nagyon szeretjük és jól megértjük egymást, csak nagyon nehéz ilyen helyzetben találkozni vele újra. A szüleim nem igazán támogatnak de elfogadják a kapcsolatunkat. Ti mit gondoltok? Hogyan megoldható a találkozás?

2020. márc. 26. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne találkozzatok! Ott a videóhívás, telefon, minden. Nem veletlenül találták ki, hogy senki ne menjen sehova. Nagyon fontos, hogy mindenki tegye meg azt, amit tud az ügy érdekében. És nekünk most az a dolgunk, hogy otthon maradjunk.
2020. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

#1 Fiatalokra is veszélyes, haltak is már bele még gyerekek is, plusz kitűnő rejtett hordozói a járványnak.

Te tudod kérdező, de gondolj a szüleidre, nagyszüleidre is. Melyik a fontosabb?!

2020. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

#1 Ne haragudj, de szerintem butaságot mondtál. Most halt meg a brit nagykövet helyettes 37 évesen, ami szervezetileg elég fiatal. Olaszországban 20-22 évesek is simán fekszenek az intenzíven. A tünetmentes hordozókról meg még nem is beszéltünk.


Figyeljétek magatokat. Ha nem tapasztaltok magatokon semmilyen az egészségetektől eltérő dolgot, akkor szerintem találkozhattok, de persze nem vagyok orvos.

2020. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha tényleg álompasi akkor megvárja míg lecseng a vírus. És te is maradsz a fenekeden.
2020. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

#1 a fiatalokra is hat a vírus. Főleg ha gyenge a szervezetük bele is halhatnak ők is ugyan úgy.

De pl exem tűfóbiás. Őt külön féltem, az immunrendszere se elég erős, meg ha elkapja akkor valószínűleg szurit is kap vagy valami ami neki hatalmas megrázkódtatás lenne. Szóval hiába szakított hiába utálom adtól még ettől féltem.


Meg amúgy nem 1 fiatal halt már bele úgy hogy komolyabb betegsége nem is volt.

2020. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzetet. Én is szeretnék találkozni a párommal de nem tudok. :( remélem hamar vége lesz ennek az egésznek, mert már most nagyon hiányzik. Beszeljetek videó hivasban vagy telefonon, de most tényleg nem tanácsos a találkozás.:/
2020. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 éve együtt vagyunk. Telefonon tartjuk a kapcsolatot. Ha tényleg szeret, ez nem gond. Ha most emiatt elhagy, úgyis elhagyott volna később más indokkal.
2020. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thispain ***** válasza:
76%

Corona vírus + párkapcsolat = páros megbetegedés


Páros megbetegedés + valamennyi idő = páros halál


Páros megbetegedés + valmennyi idő + Anti Corona vírus = páros meggyógyulás

2020. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:

#8!

Aki egy ilyen kérdést tesz föl, az szerinted képes megfejteni a Te válaszodat? ;)

2020. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!